updated 3:46 PM CEST, Apr 19, 2019
A+ A A-

Muza z praskim sznytem

Wyróżniony Grupa Teatralna Warszawiaki z zespołem Sabaton. Fot. mat. prom. Grupa Teatralna Warszawiaki z zespołem Sabaton.

Grupa Teatralana "Warszawiaki" wystąpi 10 września w praskim klubie Opary Absurdu. Posłuchamy kultowych piosenek warszawskiej ulicy.


"Grupa Teatralna "Warszawiaki" to ferajna kochająca to mniasto i jego niepowtarzalny{jumi [*4]} folklor. Od kilku lat członkowie tej grupy występują zarówno na scenie jak i w bramach warszawskiech kamienic śpiewając piosenki z repertuaru A.Dymszy, S.Grzesiuka, J.Stępowskiego i nie tylko...
Dzięki współpracy z Ośrodkiem Kultury Ochoty udało się im zrealizować adaptacje słynnej powieści Stefana "Wiecha" Wiecheckiego pt "Cafe pod Minogą".
Swoją twórczością promują warszaską gwarę, regionalizmy oraz wszystkie insze ceregiele co z tem mniastem się kojarzyć poinny każdemu jednemu stołecznemu rodakowi.
W Oparach Absurdu zamiarują swojem występem przywołać do życia klymat dawnych lat...z praskim sznytem no i rzecz wiadoma z warszaskim faszonem!

Wystąpią w składzie:
Akordeon- Gabriela Mościcka,
Tamburyn- Czarek Karaś,
Wokal- Tunia Haas,
Janek Jastrzębski,
Matina Bocheńska,
Jakub Kozak,
Czarek Karaś,
Grzegorz Domański

10 września · 19:30 - 23:30
Klub Opary Absurdu, ulica Ząbkowska{jumi [*7]}

Please provide full Credentials Infomation

easter eggs 2145667 960 720

Drodzy Czytelnicy!

Niech Zmartwychwstanie Pańskie, które niesie odrodzenie duchowe, napełni wszystkich spokojem i wiarą, da siłę w pokonywaniu trudności i pozwoli z ufnością patrzeć w przyszłość. Aby Wielkanoc była spokojnym czasem, spędzonym w radosnej atmosferze z najbliższymi.

 

Redakcja Kurier365.pl