updated 10:20 AM CEST, May 27, 2019
A+ A A-

Molotov Cocktail Party

Wyróżniony Marcin Duże Pe Matuszewski Fot. mat. prom. Marcin Duże Pe Matuszewski

Molotov Coctail Party odbędzie się 16 września w nowym warszawskim - klubie Chwila. Imprezę poprowadzą Duże Pe (MC/DJ) & Danielsen (Orientalne Perkusjonalia).

Kontynuując nieustające tournee po stołecznych (i nie tylko) klubach, {jumi [*4]}napędzany siłami Masali kolektyw Molotov Cocktail Party we wrześniu dwukrotnie zawita w gościnnych progach klubu Chwila (Ogrodowa 31/35, Warszawa).
Molotov Coctail Party to bezpośrednia kontynuacja imprezowych działań kolektywu Masala Soundsystem, który od początku 2011 roku skupia się na działalności autorskiej i koncertowej. Ekipę odpowiedzialną za imprezy Molotov Cocktail Party tworzą członkowie Masali oraz artyści zaprzyjaźnieni z zespołem.
Na imprezie usłyszycie różne gatunki muzyczne: Balkan Beats, Klezmer Hip-Hop, Asian Underground, World Music, Gypsy Punk, Kuduro, Bhangra, Bollywood & more! Muzyczna selekcja wędruje od Bałkanów przez Algierię i Maroko po Punjab i Bollywood, zahaczając przy tym o Izrael, Węgry, Brazylię, Ukrainę, Rumunię, Angolę i wszystkie inne miejsca, gdzie tworzy się ciekawą, taneczną muzykę zainspirowaną lokalnym folklorem.
Molotov Cocktail Party to DJ'e gwarantujący różnorodną, etniczno-nowoczesną selekcję najwyższych lotów, MC's nakręcający zgromadzoną publikę do zabawy i muzycy grający z mistrzowską wprawą na orientalnych instrumentach. Mamy to wszystko - i znacznie więcej!
Gwarantujemy imprezowe wrażenia najwyższych lotów, podane w nieszablonowej otoczce i utrzymane na niespotykanym poziomie.
Gatunek: Balkan Beats, Bhangra, Gypsy Punk, Klezmer Hip-Hop, World Music, Kuduro, Cumbia...
Ogólnie: muzyka taneczna z różnych stron świata zainspirowana lokalnym folklorem.

Molotov Coctail Party
16.09.2011
Start: 21:30
Wjazd: 5 PLN{jumi [*7]}

Please provide full Credentials Infomation