updated 3:15 PM CET, Mar 25, 2019
Na żywo:
A+ A A-

Bilet w telefonie

  • Napisane przez KC / Gazeta Finansowa
  • Dział: Biznes

Koleje Mazowieckie wprowadziły nowy kanał sprzedaży biletów. Od kilku dni, możemy kupić bilety wykorzystując telefon komórkowy. Wystarczy tylko zainstalować specjalną aplikację, a podczas kontroli okazać ekran telefonu.

Nowy kanał sprzedaży to efekt porozumienia, zawartego przez Koleje z Mennicą Polską. System płatności za bilet przez telefon komórkowy, czyli SkyCash, pozwala na wykonywanie wszystkich czynności związanych z zakupem przez całą dobę, z dowolnego miejsca. SkyCash działa we wszystkich sieciach GSM i jest obsługiwany przez każdy telefon z dostępem do internetu. Bilety z komórki są ważne w blisko 800 pociągach Kolei Mazowieckich kursujących po Mazowszu.

Aby kupować bilety za pomocą SkyCash należy zainstalować w komórce aplikację i zasilić ją środkami pieniężnymi. Pobranie programu polega na wpisaniu w przeglądarce telefonu adresu m.skycash.com lub wysłaniu pustego SMS-a na numer 510 510 205. Użytkownik wybierając w menu „Usługi/Bilety", może dokonać zapłaty za przejazd.

- Rozszerzenie systemu sprzedaży biletów o kolejny kanał dystrybucji, wiąże się z rozwojem Spółki. To kolejna usługa wprowadzona z myślą o podróżnych – mówi Artur Radwan, prezes Kolei Mazowieckich.

{jumi [*8]}

Please provide full Credentials Infomation