updated 11:03 AM CEST, Apr 20, 2019
A+ A A-

Nadzieja najmłodszych na Euro

Wyróżniony Nadzieja najmłodszych na Euro

Biedronka, oficjalny sponsor reprezentacji narodowej w piłce nożnej wspiera młodych sportowców z domów dziecka. W ostatni weekend września, w Warszawie odbyły się Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Domów Dziecka w Piłce Nożnej.

- Doceniamy tego typu inicjatywy i bardzo chętnie je wspieramy. W ten sposób możemy pomóc w spełnianiu marzeń najmłodszych, nauczyć ich zasad fair play i umożliwić lepszy start w dorosłe życie. Podczas Mistrzostw - Nadzieja na Euro - kibicowaliśmy nie tylko drużynom z Polski, ale wszystkim młodym zawodnikom – powiedziała Anetta Jaworska-Rutkowska przedstawiciel sieci sklepów Biedronka

W turnieju wzięło udział 29 drużyn z całego świata, w tym reprezentacje domów dziecka z Francji, Słowacji, Ukrainy, Rosji i Czech.

{jumi [*8]}

Please provide full Credentials Infomation

easter eggs 2145667 960 720

Drodzy Czytelnicy!

Niech Zmartwychwstanie Pańskie, które niesie odrodzenie duchowe, napełni wszystkich spokojem i wiarą, da siłę w pokonywaniu trudności i pozwoli z ufnością patrzeć w przyszłość. Aby Wielkanoc była spokojnym czasem, spędzonym w radosnej atmosferze z najbliższymi.

 

Redakcja Kurier365.pl