updated 2:21 PM CET, Mar 20, 2019
Na żywo:
A+ A A-

Spotkanie autorskie - Zamach w Smoleńsku

Warszawski Klub Najwyższego Czasu! zaprasza na spotkanie autorskie z Leszkiem Szymowskim autorem książek "Zamach w Smoleńsku" oraz "Imperium marnotrawstwa" (premiera 10 października).

Spotkanie odbędzie się 6 października o godzinie 18.00 w Klubie Hybrydy (Warszawa, ul. Złota 7/9).

Autor będzie poruszał tematy niejasności w katastrofie Smoleńskiej oraz gigantycznego marnotrawienia pieniędzy przez polityków i urzędy.

Wstęp wolny!

O autorze: Leszek Szymowski to polski dziennikarz śledczy i fotograf, absolwent Uniwersytetu Warszawskiego. Publikował m.in. na łamach "Gazety Polskiej", "Wprost", "Angory" „Wręcz Przeciwnie" i "Warszawskiej Gazety". Stale współpracuje z "Najwyższym Czasem". Pracował w TVP przy programach śledczych "Misja Specjalna" i "30 minut extra". W latach 2005-2006 opisywał nieznane kulisy śmierci księdza Jerzego Popiełuszki. Na łamach "Wprost" ujawnił związki detektywa Krzysztofa Rutkowskiego z gangiem mokotowskim. W tygodniku "Angora" zasłynął artykułami na temat okoliczności zabójstw Krzysztofa Olewnika i Marka Papały. W kwietniu 2011 roku wydał bestsellerową książkę "Zamach w Smoleńsku".

{jumi [*8]}

Please provide full Credentials Infomation