updated 1:23 PM CEST, Apr 25, 2019
A+ A A-

Pierwszy numer "TRANS/WIZJI"

Pismo "TRANS/WIZJE" Pismo "TRANS/WIZJE"

Już wkrótce pojawi się pierwszy numer czasopisma "TRANS/WIZJE", przygotowanego specjalnie z okazji 10. urodzin Wydawnictwa Okultura. Premierę pisma uświetni festiwal TRANSWIZJE w Centrum Sztuki Współczesnej.

W najbliższą niedzielę, 16 października w Laboratorium CSW wystąpią: Suka Off, Wolfram, Hati, Benicewicz i Job Karma. Festiwal TRANSWIZJE organizowany jest w ramach Programu Strefa CSW. Podczas imprezy można będzie otrzymać pierwszy numer pisma psychoaktywnego „TRANS/WIZJE”, w którym znajdą się m. in. rozmowy z Arnoldem Mindellem, Stanislavem Grofem czy Ralphem Metznerem. Premierowe wydanie pisma poświęcone zostało wszelkiego rodzaju przemianom: ciała, słowa, ducha i umysłu przy pomocy literatury, muzyki, rytuału czy magii. Na Facebooku można już znaleźć kilka stron magazynu – artykuły prezentują się bardzo ciekawie.

Wydawnictwo Okultura powstało w 2001 roku z inicjatywy Dariusza Misiuny. Wydaje ono książki z zakresu psychologii, filozofii i antropologii. Wejście wydawnictwa na rynek magazynów świadczy nie tylko o jego rozwoju, ale również i o tym, że kultura alternatywna w Polsce budzi się z zimowego snu.

{jumi [*7]}

Please provide full Credentials Infomation