updated 10:20 AM CEST, May 27, 2019
A+ A A-

7. „Zmysły sztuki” w Wilanowie

Zaproszenie na spotkanie z cyklu "Zmysły Sztuki" Zaproszenie na spotkanie z cyklu "Zmysły Sztuki"

Już po raz siódmy w Pałacu Wilanowskim odbędzie się niezwykłe spotkanie z artystami. Tym razem, 20 października, o sztuce porozmawiają malarz i poeta, Grzegorz Moryciński i historyk sztuki, dr Łukasz Kossowski.

W Królewskiej Cukierni w Muzeum Pałacu Wilanowskiego cyklicznie odbywają się wernisaże i spotkania z ciekawymi twórcami. Spotkania mają charakter dialogu, w którym koneserzy i artyści sztuk wszelakich przekazują swoje refleksje dotyczące twórczości artystycznej. Na siódme spotkanie z cyklu „Zmysły Sztuki” Andrzej S. Grabowski, kurator projektu, zaprosił Grzegorza Morycińskiego i dr Łukasza Kossowskiego. Dyskusja o potrzebie tworzenia i o rozumieniu sztuki zostanie wzbogacona nie tylko prezentacją wierszy Morycińskiego (czytanych przez Marcina Masztalerza), ale i degustacją ciastka zaprojektowanego przez artystów specjalnie na tę okazję. W Królewskiej Cukierni Wilanowskiej będzie można także obejrzeć pastele Grzegorza Morycińskiego – ich wystawa trwać będzie przez najbliższy miesiąc.

 Spotkanie w Wilanowie odbędzie się 20 października 2011r. (czwartek) o godz. 19.00. Jest ono przeznaczone tylko dla widzów dorosłych. Więcej informacji o zaproszonych gościach i całym projekcie znajdziecie na stronie: www.zmyslysztuki.blog.onet.pl.

{jumi [*8]}

 

 

Please provide full Credentials Infomation