updated 11:03 AM CEST, Apr 20, 2019
A+ A A-

Nie jedyne otwarcie Jedynego Wyjścia

Lil Silva, który zagra na otwarciu Jedynego Wyjścia materiały klubu Jedyne Wyjście Lil Silva, który zagra na otwarciu Jedynego Wyjścia

Praski klub Jedyne Wyjście nie miał łatwego startu. Ze względu na urzędowe absurdy swoje pierwsze otwarcie musiał przenieść do innego klubu. Po pokonaniu przeciwności w październiku szykuje się prawdziwe otwarcie Jedynego Wyjścia – już we własnej siedzibie.

Praski klub działał na Pradze Północ już od maja. Jednak przez długi czas imprezy Jedynego Wyjścia odbywały się „na wygnaniu” - w innych klubach. Dopiero teraz nastąpi oficjalne otwarcie klubu, a z tej okazji organizatorzy przygotowali stylową mieszankę elektroniczną. W najbliższą sobotę na Inżynierskiej 3 zagrają Lil Silva z Wielkiej Brytanii oraz The Phantom, Deam i Mustnotsleep. Czeka nas więc uczta złożona z pomieszania takich gatunków muzycznych, jak American House, Funky czy Grime.

Oprócz klubowych imprez właściciele klubu szykują cykliczne imprezy artystyczne. W Jedynym Wyjściu będziemy mieć okazję wziąć udział w offowych akcjach, np. prezentacjach street artu czy wystawach komiksów. Jeśli pozostajemy pod urokiem niemego kina, również możemy skierować swoje kroki do klubu na Inżynierskiej. Poezja także znajdzie swoje miejsce w praskim klubie – w nowoczesnej wersji jako spotkanie ze spoken-word.

Oficjalne Otwarcie Jedynego Wyjścia odbędzie się w sobotę, 22 października. Start: godz. 21.00. Adres: Inżynierska 3. To nie jedyne otwarcie klubu (bo nie pierwsze) i nie jedyna impreza tego dnia, ale to w końcu Jedyne Wyjście!

{jumi [*8]}

Please provide full Credentials Infomation

easter eggs 2145667 960 720

Drodzy Czytelnicy!

Niech Zmartwychwstanie Pańskie, które niesie odrodzenie duchowe, napełni wszystkich spokojem i wiarą, da siłę w pokonywaniu trudności i pozwoli z ufnością patrzeć w przyszłość. Aby Wielkanoc była spokojnym czasem, spędzonym w radosnej atmosferze z najbliższymi.

 

Redakcja Kurier365.pl