updated 4:28 PM CEST, Jun 18, 2019
A+ A A-

Dłużewski i Makowski zapraszają na Kabaret

Wyróżniony Nowy program kabaretowy „Daj pan coś śmiesznego” Nowy program kabaretowy „Daj pan coś śmiesznego”

W sobote 12 listopada o godz. 17:00 w Katolickim Centrum Kultury Dobre Miejsce odbędzie się program kabaretowy Pawła Dłużewskiego i Ryszarda Makowskiego z Kabaretu „Pod Egidą" pod tytułem „Daj pan coś śmiesznego".

Paweł Dłużewski i Ryszard Makowski zapraszają na program kabaretowy „Daj Pan coś śmiesznego", w którym obchodzą się w sposób satyryczny z naszą niezwykle ciekawą i nieustannie zaskakującą rzeczywistością.

Paweł Dłużewski – satyryk i parodysta. W czasie studiów w warszawskiej AWF założył kabaret "Pod Psem". W latach osiemdziesiątych występował w kabarecie autorów ZAKR-u pod okiem Jonasza Kofty, Janusza Gajosa, Jana Kobuszewskiego, Janusza Rewińskiego i innych znakomitości, a od 1988 r. w kabarecie „Pod Egidą".

Ryszard Makowski – zdobywał nagrody na Festiwalach Studenckich, współtworzył kabaret OT.TO, obecnie współpracuje z kabaretem „Pod Egidą". Piosenki Ryszarda Makowskiego są różnorodnie tematycznie. Od piosenek o Warszawie, przez utwory liryczne do satyr, nie wyłączając politycznych. Ukazały się dwie jego książki - „Miłość czy sport" i „Miłość czy pieniądze". W „Uważam Rze" ma stały felieton. – „Savoir – vivre współczesny".

Duet ten zapewni godziwą rozrywkę nawet zdecydowanym ponurakom i smutasom.

Dobre Miejsce, ul. Dewajtis 3, Warszawa Bielany

12 listopada godz. 17:00

Cena biletu 30 zł

Bilety do nabycia w sklepie „Chrześcijańskie granie" ul. Dewajtis 3, Warszawa Bielany lub przez Internet www.chrzescijanskiegranie.pl

{jumi [*8]}

Please provide full Credentials Infomation