updated 11:03 AM CEST, Apr 20, 2019
A+ A A-

SF1 dla MK Cafe do picia z ...mlekiem

Wystartowała telewizyjno - radiowa kampania nowego produktu marki MK Cafe – pierwszej kawy stworzonej specjalnie do picia z mlekiem. Za jej przygotowanie i realizację odpowiada agencja marketingu zintegrowanego SF1.

Kampania nowej kategorii kawy ze specjalnej mieszanki ziaren, idealnej do picia z mlekiem, jest kolejnym etapem budowania  pozycji marki MK Cafe w segmencie premium.

Przy przygotowywaniu spotu, tym razem dla smakoszy białej kawy, kierowaliśmy się założeniami leżącymi u podstaw hasła „See the taste”- mówi Jacek Gliniak z agencji SF1. Główny nacisk położyliśmy jednak na podkreślenie harmonii połączenia kawy i mleka oraz nowości jakim jest produkt MK Cafe Premium do picia z mlekiem.

Agencja w nowej odsłonie kampanii kontynuuje komunikację opartą na rekomendacji baristy – pasjonata kawy i wyraźnej warstwie emocjonalnej związanej z produktem.

Nową odsłonę reklamy można oglądać w największych stacjach telewizyjnych oraz tematycznych. Zaplanowana jest również kampania radiowa.

{jumi [*9]}

Ostatnio zmienianyśroda, 30 listopad 2011 16:09
Please provide full Credentials Infomation

easter eggs 2145667 960 720

Drodzy Czytelnicy!

Niech Zmartwychwstanie Pańskie, które niesie odrodzenie duchowe, napełni wszystkich spokojem i wiarą, da siłę w pokonywaniu trudności i pozwoli z ufnością patrzeć w przyszłość. Aby Wielkanoc była spokojnym czasem, spędzonym w radosnej atmosferze z najbliższymi.

 

Redakcja Kurier365.pl