updated 1:50 PM CEST, May 24, 2019
A+ A A-

Marek Piekarczyk Akustycznie

Wokalista, kompozytor oraz autor tekstów znany z grupy TSA zagra w poniedziałek w Hard Rock Cafe w Warszawie.
W swoim dorobku ma 19 albumów studyjnych. Wraz z zespołem TSA zagrał ok. 2000 koncertów Polsce i poza granicami kraju - min. w USA, Kanadzie, Belgi, Holandii, Czechach, Słowacji, Rosji, Francji, Finlandii, Austrii, Litwie, Białorusi, Ukrainie i Niemczech.
Poza wydawnictwami studyjnymi w latach 1986-1989 współpracował z Teatrem Muzycznym w Gdyni, gdzie zagrał rolę Jezusa w rock-operze pt. "Jesus Christ Super Star". W listopadzie 2008 wystąpił wraz z „Night Rider Symphony", stuosobowym chórem i chicagowską orkiestrą w Harris Theater w Chicago na galowym koncercie inaugurującym XX Festiwal Filmu Polskiego w USA. 24. października 2009 roku ukazała się solowa płyta Marka Piekarczyka pt. „Źródło". Podczas koncertów granych pod nazwą „Marek Piekarczyk – Akustycznie" artyście towarzyszą muzycy w składzie: Tadeusz Apryjas (gitara, voc.), Grzegorz Kapcia (gitara, voc. drumla, harmonica) oraz Jacek Borowiecki (instrumenty perkusyjne, voc.).
Więcej informacji na http://www.granienazywo.pl .
Bilety na oba koncerty do nabycia w sieciach Eventim ( http://www.eventim.pl ) oraz Ticketpro ( http://www.ticketpro.pl ).
Koncerty tylko i wyłącznie dla osób pełnoletnich. W lokalach Hard Rock Cafe obowiązuje zakaz palenia tytoniu.
Miejsce: Hard Rock Cafe Warsaw, ul. Złota 59
Start: 21:00
Wstęp: 22 zł (przedsprzedaż) / 32 zł (w dniu koncertu)
{jumi [*7]}
Please provide full Credentials Infomation