updated 3:46 PM CET, Jan 18, 2019
Na żywo:
A+ A A-

Duńczycy przed Euro odpoczywają w Kołobrzegu

  • Napisane przez TO-RT
  • Dział: Euro 2012
Wyróżniony Nicklas Bendtner Nicklas Bendtner

"W Kołobrzegu czujemy się jak w domu. Ufamy, że komfortowe warunki, jakie nam stworzono tym kurorcie zaprocentują na boisku." – uważa napastnik reprezentacji Danii Nicklas Bendtner. "Zaskoczyło nas zainteresowanie kibiców.

Są bardzo serdecznie, toteż chętnie rozdajemy im autografy i pozujemy do fotografii. To z pewnością nas podbudowuje" – dodał piłkarz "Luksus i życzliwość na każdym kroku, wygodne pokoje z widokiem na morze mogą dać nam wymarzony rezultaty, pomimo dużych odległości do pokonania na mecze na Ukrainie oraz bogatszych w piłkarskie osobowości drużyn naszych przeciwników" – mówił coach Duńczyków Morten Olsen kwaterujący w ekskluzywnym apartamencie. Szkoleniowiec wyznał, iż jest też pod wrażeniem sportowej infrastruktury miasteczka "W każdym calu potwierdza się słuszność naszego wyboru. Chociaż los sprawił, że gramy w grupie na Ukrainie, nie zrezygnowaliśmy z kołobrzeskiej bazy. Nie miałbym zresztą nic przeciwko temu, abyśmy pozostali tu do finału, a nawet dłużej, bo to kapitalne miejsce na urlop" – śmiał się selekcjoner
Dania rozegra swój pierwszy mecz w sobotę w Charkowie. Jej rywalem będzie Holandia. Potem - we Lwowie – czekają ją mecze z Portugalią (13 czerwca) oraz Niemcami (17 czerwca).

{jumi [*9]}

Warszawa