updated 3:52 PM CET, Mar 22, 2019
Na żywo:
A+ A A-

Pakiet ratunkowy dla żony kibica

  • Napisane przez Kinga Wesoły / SIZ PAP
  • Dział: Euro 2012
Wyróżniony Pakiet ratunkowy dla żony kibica

Rozpoczeło się sportowe szaleństwo. Mężczyźni zasiadają przed telewizorami i zapominają o całym świecie. Ważne są tylko piłkarskie rozgrywki i to, czy piwo jest odpowiednio schłodzone. Jak przetrwać ten ciężki dla kobiet czas i nie ulec chęci brutalnego pozbycia się partnera? Czy relaks w SPA uleczy poszarpane nerwy?


Piłkarskie mistrzostwa to wyzwanie dla kobiet. Ich partnerzy rozpoczeli kibicowanie bez względu na dotychczasowe zainteresowanie sportem. Jeśli nawet ich ulubiona drużyna odpadnie z rozgrywek, zawsze zostaną półfinały i finał. Dla kobiet, które chcą odpocząć od sportowego chaosu, a nie zamierzają zmuszać swych partnerów do rezygnowania z zabawy, w Termie Bania w Białce Tatrzańskiej powstała Rodzinna Strefa Kibica.


Termalne źródła zamiast meczu
Strefa otwarta została 8 czerwca i czynna będzie do 1 lipca 2012 r., a tym, co ma przyciągnąć płeć piękną do Białki Tatrzańskiej, są geotermalne źródła. Woda pozyskiwana jest z głębokości 2 500 metrów, a jej temperatura osiąga 72 st. Celsjusza. „Z myślą o kobietach, które wolą uniknąć kibicowania, przygotowaliśmy osobną ofertę - to 'Pakiet Ratunkowy dla Żony Kibica'. W jego ramach dostępne będą specjalistyczne zabiegi na twarz i ciało. Na panie czekają również masaże jedwabnymi stemplami i masaże pędzelkowe - informuje Grzegorz Wróbel, prezes Termy Bania. Do dyspozycji gości będą baseny z wodą o temperaturze 34 – 40 st. Celsjusza, rozmieszczone w strefach „głośnej" i „cichej", baseny chłodzące oraz sauny o zróżnicowanej temperaturze i wilgotności powietrza.


Rodzinna Strefa Kibica
Podczas gdy panie będą się relaksowały, fani futbolu mogą skorzystać z telebimu, trybun, leżaków i baru piwnego. Na gości czekają również: osiem basenów, armatki i kaskady wodne, sztuczne fale i blisko 300 metrów zjeżdżalni. Do dyspozycji odwiedzających jest pięć saun o różnej specyfice, natryski oraz kadzie do moczenia nóg. Dla dzieci przewidziano suchy i wodny plac zabaw, minizjeżdżalnię oraz zabawy z animatorami.

{jumi [*6]}

Please provide full Credentials Infomation