updated 3:52 PM CET, Mar 22, 2019
Na żywo:
A+ A A-

Navas: Liczymy na mokrą trawę

  • Napisane przez TO-RT
  • Dział: Euro 2012
Navas: Liczymy na mokrą trawę http://pl.uefa.com

Hiszpanie ufają, iż przed meczem z Irlandią (czwartek 14 bm.) trawa na stadionie Baltic Arena w Gdańsku będzie w lepszym stanie od tej podczas niedzielnego meczu z Włochami.

"Wprawdzie obydwa zespoły występują na tej samej murawie, ale nie wszystkim odpowiada sucha nawierzchnia. Włochom pasowała – nam wręcz przeciwnie, ponieważ uniemożliwiała stosowanie szybkich podań. Bardzo nam to przeszkadzało, szczególnie w ofensywie" – mówił pomocnik reprezentacji Hiszpanii Jesus Navas.
"Gole, na które czekają nasi kibice, padną w kolejnych meczach. Wierzymy, że pokonamy pozostałych grupowych rywali. Irlandia wydaje się grać bardzo schematycznie, przy zmasowanej obronie byłyby to z pewnością niewdzięczny przeciwnik, ale ponieważ przegrała pierwszy mecz, toteż nie sądzę, by z nami <murowała> swą bramkę" - dodał Navas.
"Bez wątpienia przewyższamy Irlandczyków pod względem technicznym. Oby nie zabrakło nam cierpliwości w konstruowaniu akcji, ani skuteczności. Ten ostatni element jest problemem, gdyż bardzo brakuje Davida Villi, ale może przełamie się Fernando Torres, albo trener da szansę Fernando Llorente, tak skutecznemu w minionym sezonie w barwach Athletic Bilbao" – konkludował Navas.

{jumi [*9]}

Please provide full Credentials Infomation