updated 1:04 PM CET, Mar 26, 2019
Na żywo:
A+ A A-

Rooney: Głód piłki

  • Napisane przez TO-RT
  • Dział: Euro 2012
Wyróżniony Rooney: Głód piłki http://pl.uefa.com

„Nie mogę się już doczekać, kiedy wybiegnę na boisko. Na trybunach denerwuję się bardziej, niż jeżeli sam na nim występuję" – powiedział Wayne Rooney, który w dwóch pierwszych meczach grupowych reprezentacji Anglii podczas EURO 2012 nie mógł zagrać z uwagi na karencją za czerwoną kartkę otrzymaną w ostatnim spotkaniu eliminacji do tej imprezy.

„Z drugiej strony nie jestem przekonany, czy trener Roy Hodgson na mnie postawi, przecież w spotkaniach z Francją oraz Szwecją Danny Welbeck, Andy Carroll czy Theo Walcott zagrali znakomicie." – zastanawia się piłkarz Manchesteru United.
„Ukraina gra mecz ostatniej szansy. Aby wyjść z grupy musi zwyciężyć. Takie sytuacje potrafią niesamowicie mobilizować. Współgospodarze turnieju, wsparci żywiołowym dopingiem publiczności, z pewnością zaprezentują szczyty swoich możliwości" – uważa napastnik.
„Atmosfera w ekipie dopisuje. Czujemy, że z dnia na dzień forma rośnie. Drobne urazy kilku piłkarzy nie uniemożliwiają im normalnych treningów" – podkreśla Rooney.
Anglia zagra z Ukrainą na stadionie w Doniecku we wtorek, 19 bm. o godz. 20.45.
{jumi [*9]}

Please provide full Credentials Infomation