updated 2:21 PM CET, Mar 20, 2019
Na żywo:
A+ A A-

Almeida: Piłka coraz bardziej się nas słucha

  • Napisane przez TO-RT
  • Dział: Euro 2012
Almeida: Piłka coraz bardziej się nas słucha http://pl.uefa.com

„Rozkręcamy się z meczu na mecz. Piłka coraz bardziej zaczyna się nas słuchać na boisku. Zespół wyraźnie się skonsolidował, toteż z optymizmem patrzę na potyczkę z Czechami" – powiedział napastnik reprezentacji Portugalii Hugo Almeida.

„W spotkaniu z Holandią przełamał się Cristiano Ronaldo, na pewne nie zakończy udziału w EURO 2012 jedynie z dwoma golami na koncie. Jestem przekonany, że wkrótce, może już w ćwierćfinale, instynkt strzelecki odzyska Nani, a jeśli nawet nie to mamy przecież w odwodzie innych doskonałych napastników: Silvestre Varelę, Nelsona Oliveirę i hm..., moją skromną osobę""- żartował piłkarz.
„Prawdę mówiąc postawa Czechów w tym turnieju nie wywarła na mnie piorunującego wrażenia, ale przecież zajęli pierwsze miejsce w grupie. Na pewno mają jasne punkty – mam na myśli zwłaszcza Vaclava Pilara oraz Petra Jiracka. Zapewne przeciwko nam zagra już ich lider, Tomas Rosicky. Nie można lekceważyć Petra Cech, choć w reprezentacji broni mniej pewnie niż w Chelsea" – dodał zawodnik Besiktasu.
Spotkanie Czechy-Portugalia odbędzie się 21 bm. o godz. 20.45 na stadionie w Warszawie.

{jumi [*9]}

Please provide full Credentials Infomation