updated 4:01 PM CET, Jan 16, 2019
Na żywo:
A+ A A-

Torres: Nerwy na ławce rezerwowych

Wyróżniony Torres: Nerwy na ławce rezerwowych http://pl.uefa.com

„Prawdę powiedziawszy spodziewałem się, że naszym finałowym rywalem będą Niemcy, ale i z Włochami powinniśmy sobie poradzić" – uważa napastnik reprezentacji Hiszpanii Fernando Torres.

„Włosi grają inaczej niż zwykle. Catennacio to już zamierzchła przeszłość. Teraz prezentują futbol bazujący na nienagannej technice, wymienności pozycji oraz szybkich kontratakach. Mają znakomitego bramkarza Gianluigi Buffona, wybitnego dyrygenta – Andrea Pirlo, a także nietuzinkowych napastników: Antonio Cassno i Mario Balotelliego. To zespół turniejowy, w fazie pucharowej prezentują się znacznie lepiej niż w grupowej, chociaż i tam grali dobrze. W inaugurującym występie dali się nam ze znaki" – mówi piłkarz Chelsea.
„Wierzę, że tym razem selekcjoner da mi szansę występu, ale jeżeli stanie się inaczej, przyjmę jego decyzję z pokorą. Tyle tylko, że na ławce rezerwowych denerwuję się znacznie bardziej niż na boisku" – przyznaje zawodnik.
„Cztery lata temu zdobyliśmy mistrzostwo Europy w regulaminowym czasie gry, dwa lata później wygraliśmy Mundial w RPA za sprawą gola w dogrywce, może teraz pora na zwycięstwo w karnych" – zastanawia się gracz.

{jumi [*9]}

Warszawa