updated 2:21 PM CET, Mar 20, 2019
Na żywo:
A+ A A-

Milion euro na swój biznes

Wyróżniony Milion euro na swój biznes

Młodzi polscy przedsiębiorcy po raz pierwszy mogą spróbować swoich sił w konkursie, w którym zwycięzca na realizację swojego pomysłu biznesowego otrzyma finansowanie w wysokości od 100 tys. do 1 mln euro.

Get In The Ring to międzynarodowy konkurs (znany dotychczas jako Meet the Dragons) z finałem w Rotterdamie, odbywający się w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości. Organizatorem polskich eliminacji do Konkursu jest Forum Młodych Lewiatan. Zwycięzcy polskiego etapu konkursu otrzymają zaproszenie na finał w Rotterdamie wraz z pokryciem kosztów podróży i zakwaterowania.

Projekt skierowany jest do przedsiębiorców spełniających kryteria:
1) mistrzowsko operują językiem angielskim,
2) poszukują dofinansowania biznesu w wysokości 100.000-1.000.000 euro,
3) posiadają próbkę produktu lub chociaż solidny biznes plan.

Przyznane zostaną nagrody:
1) nagroda publiczności (Championship Belt),
2) nagroda technologii przyjaznej środowisku (Green Tech),
3) nagroda portali społecznościowych.

W ramach polskich eliminacji wnioski (na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) można składać od 1 do 30 września 2012 r. Aplikacje oceni polskie jury, a następnie prace  najlepszych uczestników ocenią światowi eksperci w Rotterdamie w Holandii. Tam też, 14 listopada 2012 r., odbędzie się międzynarodowy finał konkursu.

W konkursie na najlepszy pomysł biznesowy finaliści będą musieli zaprezentować swój pomysł przed międzynarodową publicznością i odbyć werbalną bitwę z inwestorami na ringu, broniąc swoich biznesowych pomysłów. Liczyć się będzie nie tylko dobry pomysł na własną firmę, ale także erudycja, znajomość branży czy umiejętność radzenia sobie ze stresem. W skład jury wejdą najwybitniejsi przedstawiciele świata biznesu, inwestorzy i urzędnicy państwowi.

Konkurs Get In The Ring odbywa się w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości, którego celem jest propagowanie idei przedsiębiorczości wśród młodych ludzi, ich aktywnej postawy wobec życia i poczucia współodpowiedzialności za przyszłość świata. W Polsce za koordynację ŚTP odpowiada Forum Młodych PKPP Lewiatan.
www.fmlewiatan.pl

www.tydzienprzedsiebiorczosci.pl

{jumi [*9]}

Ostatnio zmienianysobota, 15 wrzesień 2012 11:12
Alicja Micuła

Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Please provide full Credentials Infomation