updated 4:15 PM CET, Mar 19, 2019
Na żywo:
A+ A A-

ModlinBusem na lotnisko

Wyróżniony ModlinBusem na lotnisko www.modlinbus.pl

Do Modlina na lotnisko można dojechać bez przesiadek i nawet za symboliczną złotówkę. ModlinBus dowozi pasażerów w ciągu godziny lub nieco krócej.

ModlinBus to przewoźnik realizujący bezpośrednie połączenie z centrum Warszawy do portu lotniczego w Modlinie i wyłączny operator autobusowy akredytowany przez Lotnisko Warszawa-Modlin. Od 28 września przy zamówieniu przez internet można kupić bilet już za 1 zł. Poranne kursy kosztują 25 zł. Za przejazdy w pozostałych godzinach trzeba zapłacić 28 zł przy zakupie online. W przypadku zakupu biletu w autobusie lub w kasie na lotnisku cena wynosi 33 zł.

Autobusy ModlinBus jeżdżą z centrum Warszawy (Aleje Jerozolimskie 56C) przez pętlę autobusową Metro Młociny przed terminal Lotniska Warszawa-Modlin. Kursują przez całą dobę, a rozkład dostosowany jest do rozkładu lotów. Na pokładzie autokarów można bezpłatnie korzystać z Internetu (WiFi), a za bilet zapłacić kartą płatniczą.
W październiku bilet online na 10. miejsce kosztuje tylko 1 zł
W listopadzie bilet online na 11. miejsce kosztuje tylko 1 zł
W grudniu bilet online na 12. miejsce kosztuje tylko 1 zł

Bilety można kupić online na stronie www.modlinbus.pl oraz w autobusie i na lotnisku. Szacunkowy czas przejazdu na trasie: Warszawa Centrum – Lotnisko Modlin, to około 45-60 min. w zależności od natężenia ruch drogowego.

www.modlinbus.pl

{jumi [*8]}

Ostatnio zmienianywtorek, 02 październik 2012 09:55
Please provide full Credentials Infomation