updated 6:15 PM CET, Mar 18, 2019
Na żywo:
A+ A A-

Austria: Ischgl - gorący okres zimowego sezonu

  • Napisane przez NBPA
  • Dział: Globtroter
Austria: Ischgl - gorący okres zimowego sezonu fot. NBPA

Gwiazdy: Max Giesinger, Helene Fischer, zespół Bastille i profesjonalni kucharze na nartach: Wiosna w Ischgl w 2018 roku to mnóstwo promieni słonecznych, idealny śnieg, ekscytujące wydarzenia i spektakularne koncerty.

Wydarzenia w ramach wiosennej jazdy na nartach w promieniach słońca w Ischgl jeszcze raz podgrzeją atmosferę w ośrodku Silvretta Arena, gdzie fani białego szaleństwa mogą szusować po 238 kilometrach stoków na wysokościach między 1377 a 2872 m n.p.m. Na gości czekają nie tylko najlepsze warunki śnieżne i gwarancja śniegu aż do początku maja, idealne trasy zjazdowe, trasy biegówkowe ze wspaniałymi widokami, dużo słońca i kultura après-ski na wysokim poziomie, ale przede wszystkim żywiołowy klimat podczas dużych imprez plenerowych w samym sercu ośrodka narciarskiego. Niezależnie od tego, czy jest to 21. Gwiazdorski Puchar Szefów Kuchni, 10. Mistrzostwa Świata Gastronomów w Narciarstwie, czy występy sceniczne trzech gwiazd dużego formatu na Silvretta Arena – w kwietniu jedno wydarzenie goni kolejne. Na tych, którzy zdecydowali się wybrać na urlop narciarski do Ischgl w kwietniu, czekają trzy wspaniałe koncerty.

W niedzielę 1 kwietnia w ramach koncertu wielkanocnego „Top of the Mountain Easter Concert” wystąpi król list przebojów Max Giesinger. Będzie to jednocześnie debiutancki występ tego artysty na scenie Idalp w Ischgl. Podczas wiosennego koncertu na Alp Trida (Samnaun) 22 kwietnia wystąpi brytyjski zespół indie-rockowy Bastille. A 30 kwietnia, podczas tradycyjnego koncertu „Top of the Mountain Closing” na scenie Idalp, o spektakularne zakończenie sezonu narciarskiego w Ischgl zadba niemiecka gwiazda i wyjątkowa artystka Helene Fischer. Wstęp na koncerty Maxa Giesingera i zespołu Bastille jest darmowy z ważnym karnetem narciarskim. Natomiast wstęp na koncert Helene Fischer jest bezpłatny dla gości nocujących w Paznaun i posiadających dwudniowy karnet narciarski. Więcej informacji dot. cen karnetów: www.ischgl.com. Terminy wydarzeń w kwietniu 2018

* 1 kwietnia                   Koncert wielkanocny Top of the Mountain Easter Concert / Ischgl – Max Giesinger

* 11 i 12 kwietnia          10. Mistrzostwa Świata Gastronomów w Narciarstwie

* 15 i 16 kwietnia          21. Gwiazdorski Puchar Szefów Kuchni

* 22 kwietnia                 30. Wiosenny Festiwal Śnieżny Frühlingsschneefest Alp Trida / Samnaun-Ischgl – Bastille

* 30 kwietnia                 Koncert na koniec sezonu Top of the Mountain / Ischgl – Helene Fischer

Please provide full Credentials Infomation