updated 3:15 PM CET, Mar 25, 2019
Na żywo:
A+ A A-

Z Dubai Pass zaoszczędzasz 60%

  • Napisane przez JEN/Dubai Tourism
  • Dział: Globtroter

Dubaj wprowadził kartę Dubai Pass, która pozwala zaoszczędzić do 60 % za opłaty wstępu podczas korzystania z największych atrakcji turystycznych.


Karta Dubai Pass umożliwia zwiedzanie najlepszych atrakcji miasta w najlepszej cenie. Daje ona  możliwość wejścia „bez gotówki” do najlepszych atrakcji w Dubaju. Korzystanie z karty to najprostszy sposób, aby maksymalnie wykorzystać posiadany budżet na podróż.

Pakiet Selektywny

Oferta Dubai Pass obejmuje dwa rodzaje pakietów - „Selektywny”, w którym samemu dokonuje się wyboru atrakcji oraz pakiet "Unlimited" umożliwiający odwiedzenie wszystkich atrakcji .

W ramach Dubai Pass można odwiedzić aż 33 najlepsze atrakcje miasta,w tym Burj Khalifa – najwyższy wieżowiec świata skąd roztacza się wyjątkowy widok na to wyjątkowe miasto, Dubaj Frame, parki rozrywki -Dubai Parks and Resorts, IMG Worlds of Adventure, Legoland, Bollywood Parks, park wodny Wild Wadi, Legoland Water Park, Ski Dubai, Dubaj Aquarium i Zoo, obejrzeć spektakl Tańczących Fontann, wziąć udział w 2-godzinnym rejsie z kolacją po marinie lub w Safari Tours. Przy każdym zakupie odwiedzający otrzymają również 50% zniżki na bilety do La Perle - jedynego w swoim rodzaju, realizowanego na żywo, show z akrobacjami.

Pakiet "Selektywny" kosztuje 399 dirhamów czyli około 93 Euro. Użytkownicy tej karty mogą skorzystać z szeregu atrakcji - po jednej z każdej kategorii cenowej (pełna lista dostępna na stronie
www.dubaipass.ae). Karnet jest ważny przez siedem kolejnych dni, począwszy od pierwszego dnia użytkowania.

Pakiet Unlimited

Z kolei pakiet „Unlimited” jest dostępny w cenie 899 dirhamów (ok. 209 Euro). W ramach tej oferty użytkownicy mogą wybierać nieograniczoną liczbę wydarzeń i atrakcji, zaś karta jest ważna przez trzy dni. Karta Dubai Pass jest w sprzedaży od 16 maja br. i będzie funkcjonowała przez cały rok. Została wprowadzona po sukcesach poprzednich sezonowych kart ze zniżkami, wydawanych przy okazji Dubai Summer Suprises i Dubai Shopping Festival.

Please provide full Credentials Infomation