updated 11:03 AM CEST, Apr 20, 2019
A+ A A-

Najmniejsza wyspa Świata

Wyróżniony Najmniejsze wyspy na świecie Fot. IK Najmniejsze wyspy na świecie
Tych wysp nie stworzył ani Andrzej Wajda, ani Walt Disney, tylko Bóg tworząc Świat. Poznajmy krainę Tysięcy Wysp, która mieści się na granicy USA i Kanady.

Wyspy znajdują się na granicy stanu Nowy Jork (USA) i O{jumi [*4]}ntario (Kanada). Jest ich 1 865 - mają rozmiary od 100 km² do zupełnie małych, na których znajduje się tylko jedna rezydencja, a także zupełnie niezamieszkane kawałki skał. Aby coś uznać za wyspę musi to być miejsce ponad poziomem wody przez 365 dni w roku i musi mieć więcej niż stopę kwadratową powierzchni (900 cm2) oraz być porośnięte co najmniej jednym drzewem lub krzakiem. Rejon jest bardzo popularny jako miejsce spędzania wakacji i uznawany za "stolicę świata łodzi pływających". Pomyślmy o mieliznach na Wiśle?
{jumi [*6]}
Please provide full Credentials Infomation

easter eggs 2145667 960 720

Drodzy Czytelnicy!

Niech Zmartwychwstanie Pańskie, które niesie odrodzenie duchowe, napełni wszystkich spokojem i wiarą, da siłę w pokonywaniu trudności i pozwoli z ufnością patrzeć w przyszłość. Aby Wielkanoc była spokojnym czasem, spędzonym w radosnej atmosferze z najbliższymi.

 

Redakcja Kurier365.pl