updated 11:03 AM CEST, Apr 20, 2019
A+ A A-

Lech wraca z Nowej Zelandii

  • Napisane przez Kinga Wesoły / SIZ PAP
  • Dział: Australia

Ice Safari orzeźwiło tegoroczne wakacje. Druga grupa szczęściarzy, którzy wygrali w loterii piwa LECH Premium,wróciła właśnie z Nowej Zelandii.

{jumi [*4]}Tegoroczne wakacje na długo zapadną w pamięci szczególnie tym, którzy uczestniczyli w Ice Safari na drugiej półkuli. W środku gorącego lata w pokrytym śniegiem Queenstown czekały na nich liczne zimowe atrakcje, takie jak: off-road 4x4, rafting, loty helikopterem czy snowtubing. Ice Safari na drugiej półkuli to przede wszystkim spontaniczna zabawa, 100% emocji i orzeźwienie.

Rękawiczki, czapka, ciepły sweter i kombinezon narciarski - w bagażu tych, którzy wybierali się na Ice Safari w Nowej Zelandii nie było miejsca na olejek do opalania i strój kąpielowy. W tym roku na Wyspie Południowej mamy zimę stulecia. Na drugiej półkuli panują teraz idealne warunki do zimowego szaleństwa. Przekonali się o tym uczestnicy wyprawy na Ice Safari, którzy na własnej skórze mogli doświadczyć najbardziej spontanicznych i orzeźwiających atrakcji.

A wśród nich przelot helikopterem, rafting i wyprawa off-oad 4x4 do miejsc, w których kręcono "Władcę pierścieni". Poza tym snowboard czy też snowbiking. Do tego rafting pontonami po rwącej rzece, rakiety śnieżne, a na deser bungy jumping z˙położonej na wysokości 134 metrów platformy.

Pokryte śniegiem szczyty górskie, skute lodem jeziora i mroźne powietrze to prawdziwy raj dla osób, które szukają orzeźwiającej zabawy. Do tego zapierające dech w piersiach widoki malowniczego Queenstown sprawiają, że zimowe szaleństwo w środku lata jest jeszcze przyjemniejsze.

Tegorczone wakacje były pełne dobrej zabawy i spontaniczności - szczególnie dla uczestników wyprawy do Nowej Zelandii. Na pocieszenie dla tych, którzy nie wygrali biletu na Ice Safari, LECH Premium przygotował 800 lodówek. Przez cały rok, aż do następnych wakacji, będą one przypominały o orzeźwiającej zabawie w środku lata.

{jumi [*6]}

Please provide full Credentials Infomation

easter eggs 2145667 960 720

Drodzy Czytelnicy!

Niech Zmartwychwstanie Pańskie, które niesie odrodzenie duchowe, napełni wszystkich spokojem i wiarą, da siłę w pokonywaniu trudności i pozwoli z ufnością patrzeć w przyszłość. Aby Wielkanoc była spokojnym czasem, spędzonym w radosnej atmosferze z najbliższymi.

 

Redakcja Kurier365.pl