Ostrzeżenie
  • JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/kur365/domains/kurier365.pl/public_html/images/17086.
Uwaga
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/17086
updated 3:52 PM CET, Mar 22, 2019
Na żywo:
A+ A A-

"Niewidzialny" drapacz chmur

  • Napisane przez OKI
  • Dział: Azja
Wyróżniony "Niewidzialny" drapacz chmur

Rząd Korei Południowej niedawno zgodził się na budowę pierwszego w świecie - "niewidzialnego" drapacza chmur. Powstanie on poza granicami Seulu, niedaleko Międzynarodowego Lotniska Incheon (Port lotniczy Seul-Inczhon).

Tak, niedaleko lotniska, gdzie samoloty startują i lądują multum razy dziennie. Nie wygląda to na najlepszą lokację dla niewidzialnego wieżowca.
Został on zaprojektowany przez GDS Architects z Pasadeny w Kalifornii. Efekt "niewidzialności" powstanie na zasadzie obrazu rzucanego w czasie rzeczywistym z kamer za budynkiem, aby następnie rzucać obraz na przód budynku za pomocą ściany zbudowanej z prętów LED.
"Dzięki cyfrowej optymalizacji obrazy będą skalowane, obracane i łączone, aby stworzyć nieprzerwany panoramiczny obraz, który pojawiać się będzie na rzędach LEDów, aby stworzyć iluzję niewidzialności. W skrócie - cokolwiek będzie się działo na tyłach budynku będzie widoczne z przodu."

{gallery}17086{/gallery}
Źródło: http://www.gdsarchitects.com; http://likecool.com.

Please provide full Credentials Infomation