updated 3:52 PM CET, Mar 22, 2019
Na żywo:
A+ A A-

Wyjątkowy Sylwester z New Poland

  • Napisane przez bk
  • Dział: Azja

Biuro Podróży New Poland po raz siódmy organizuje luksusowy wyjazd sylwestrowy, co roku w innym regionie świata. W tym roku polscy turyści będą mieli okazję poznać najpiękniejsze regiony Tajlandii – Krabi oraz Wyspę Lanta.

{jumi [*4]}Świętowanie Nowego Roku poza granicami kraju jest coraz częstszym zjawiskiem wśród naszych rodaków. Jednak nie wszystkie biura podróży oferują tak ekskluzywne wyjazdy jak New Poland, które jako jedyne na polskim rynku zapewnia bezpośredni przelot na Krabi, niesamowitej urody prowincje Tajlandii.

Prowincja Krabi położona jest w południowej części Tajlandii, słynie z rozległych wapiennych klifów stromo spiętrzonych nad lazurowymi zatokami Morza Andamańskiego. Białe plaże łagodnie przechodzące w laguny, egzotyczna roślinność i pogodna życzliwość mieszkańców to niewątpliwe atuty tego miejsca. Turystą, którzy zdecydują się na spędzenie Nowego Roku w regionie Krabi, Biuro Podróży New Poland proponuje wycieczki w niesamowite zakątki tej prowincji. Najciekawsze w ofercie to wycieczka na grupę czterech wysp położonych na terenie Parku Narodowego Hat Noppharat Thara. Wycieczka łodzią motorową w te malownicze zakątki pozwala uczestnikom odkryć najcenniejsze walory przyrodnicze rejonu: piękne piaszczyste plaże, turkusowe wody oraz podwodny świat z pięknymi rafami koralowymi oraz z licznymi gatunkami ryb. Będąc na Krabi nie można zapomnieć o zwiedzeniu Świątyni Tygrysa, która jest punktem podróży podczas wycieczki Jungle Tour.
Nie bez powodu Krabi, perła wśród miejsc godnych zobaczenia w Tajlandii, wybrały najlepsze sieci hotelowe świata, by gościć swoich stałych klientów.

Inną ciekawą propozycją Biura Podróży New Poland jest wypoczynek na Wyspie Lanta. Jest to niezwykła wyspa, nie tylko ze względu na szmaragdowe laguny Morza Andamańskiego, rozciągające się wzdłuż długich, piaszczystych plaż tworząc bajkowy krajobraz tropików. Dziewicza przyroda interioru, barwna orchideami i niezliczonymi gatunkami egzotycznych ptaków, życiem na rafach koralowych, urzekała tu od wieków, najpierw kupców i osadników, a obecnie turystów. Szczególny urok temu miejscu nadają podwodne jaskinie, by wymienić choćby słynną szmaragdowa grotę Tham Morakot, której tunel otwiera się na fenomenalną lagunę, niemal nierealną w swojej urodzie. Spędzając wolny czas na Wyspie Lanta, warto wybrać się na wycieczkę na Wyspy Phi Phi, będące częścią Parku Narodowego. Podczas wycieczki łodzią motorową uczestnicy mają możliwość snorklowania pośród  barwnych raf koralowych oraz obserwacji licznych gatunków ryb.

Biuro Podróży New Poland  w tym roku przygotowało niezwykle ciekawą ofertę na Nowy Rok, gwarantując wypoczynek w starannie wyselekcjonowanych hotelach, zapewniając opiekę polskich pilotów podczas pobytu i wycieczek.

Oprócz tej niezwykłej oferty na „najhuczniejszą” noc w roku Biuro Podróży New Poland proponuje wycieczki w inne wyjątkowe miejsca na świecie jak:
Argentyna, Australia, Barbados, Brazylia, Cabo Verde, Chile, Dominikana, Ekwador, Emiraty Arabskie, Fidżi,  Gwadelupa, Hong Kong, Kanada, Kenia, Kostaryka, Indie, Indonezja, Jamajka, Kambodża, Kuba, Laos, Madagaskar, Malediwy, Malezja, Mauritius i Rodrigues, Meksyk, Myanmar, Namibia, Nowa Zelandia, Oman, Peru, Polinezja Francuska, Portugalia, Re,  RPA, Singapur, Seszele, Sri Lanka, Sycylia i Sardynia, Tajlandia, Tanzania, Wietnam, USA.

Po więcej informacji zapraszamy na stronę www.newpoland.pl

{jumi [*9]}

Please provide full Credentials Infomation