Ostrzeżenie
  • JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/kur365/domains/kurier365.pl/public_html/images/6791.
  • JFile::read: Nie można otworzyć pliku: /home/kur365/domains/kurier365.pl/public_html/media/k2/assets/js/k2.frontend.js?v=2.9.0&sitepath=/.
  • JFile::read: Nie można otworzyć pliku: /home/kur365/domains/kurier365.pl/public_html/templates/gk_news2service-worker.js.
Uwaga
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/6791
updated 10:57 AM CEST, Apr 24, 2019
A+ A A-

Gruzja jak z bajki

  • Napisane przez ASz/ Bezkresy
  • Dział: Azja
Wyróżniony Bajkowa Gruzja fot. Bezkresy Bajkowa Gruzja

Gruzja jest bajkowym zakątkiem świata. Egzotyczna i barwna przyroda, liczne zabytki, prastara kultura to tylko niektóre z bogatych walorów tego kraju. Podróżnicy mogą liczyć na niezwykłą gościnność Gruzinów, którzy chętnie wskażą drogę, przenocują i zaproszą na tradycyjną ucztę - suprę. Na portalu Kurier365.pl prezentujemy baśniowe zdjęcia z Gruzji! 

Wielkim atutem Gruzji jest niebywała różnorodność krajobrazu i kultury. W czasie kilkugodzinnej przejażdżki można przemierzyć niemal wszystkie strefy klimatyczne. Równie szybko zmieniają się grupy etniczne, języki, religie i architektura.

Żaden turysta ani podróżnik w Gruzji nie będzie się nudził. Turyści spragnieni słońca mogą spędzić długie godziny na plaży na wybrzeżu Morza Czarnego w okolicach Batumi czy Sarpi czy choćby na magnetycznych piaskach kurortu Ureki.

Miłośników architektury z pewnością pochłonie zwiedzanie zabytków, a w Gruzji jest na co popatrzeć. Mimo burzliwej historii do dziś przetrwały oryginalne świątynie chrześcijańskie liczące ponad 1000 lat, antyczne twierdze, monumentalne miasta skalne a wreszcie malownicze starówki miast.

Już z samych zdjęć Biura Podróży „Bezkresy" można się w Gruzji zakochać!

 {gallery}6791{/gallery}

{jumi [*6]}

Please provide full Credentials Infomation