updated 10:57 AM CEST, Apr 24, 2019
A+ A A-

Zima w wiedeńskiej Dzielnicy Muzeów

Wyróżniony Zima w wiedeńskiej Dzielnicy Muzeów www.mqw.at

Od 8 listopada w Dzielnicy Muzeów nawet w mroźne zimowe dni można się rozgrzać. Zapewnią to wyjątkowe kompozycje z ponczu w nowych pawilonach lodowych, lodowisko do gry w eisstock (austriacka odmiana curlingu na lodzie) i różnorodny program z miksowaną przez DJ-ów muzyką oraz mnóstwem innych atrakcji.

Wiedeńska Dzielnica Muzeów jest popularnym miejscem spotkań nie tylko latem. Podczas „Zimy w Dzielnicy Muzeów " wewnętrzny dziedziniec zamienia się w nastrojowe miejsce. W sześciu nowych pawilonach lodowych sprzedawane są na rozgrzewkę wyjątkowe kompozycje z ponczu, a wyświetlane na fasadach projekcje wideo nadają Dzielnicy Muzeów zupełnie nowy wygląd. O ciepłe brzmienia dbają DJe oferujący urozmaicony program muzyczny i jak co roku na lodowisku do gry w eisstock panuje duży tłok, który znacząco maleje, gdy na znajdującym się w Dzielnicy Muzeów zbiorniku wodnym odbywa się "Winter Race", wyścig zdalnie sterowanych samochodów.

Do 28 listopada w Dzielnicy Bożonarodzeniowej (WeihnachtsQuartier) można też znaleźć wyjątkowy prezent. Projektanci sprzedają tu elementy wyposażenia domu, ceramikę, szkło, ubrania i biżuterię. Zima w Dzielnicy Muzeów trwa od 9. listopada do 23. grudnia, od poniedziałku do piątku od 16.00 do 23.00, a w soboty i niedziele od 14.00 do 23.00.
www.mqw.at/winter

{jumi [*6]}

Please provide full Credentials Infomation