updated 4:14 PM CEST, May 21, 2019
A+ A A-

Z nartami za pan brat

  • Napisane przez PAP Informacje Zlecone
  • Dział: Austria

Najbardziej znane ośrodki narciarskie w Europie, takie jak St. Anton oraz Ischgl, są od siebie położone w odległości nie większej niż 30 km i gwarantują niczym nieskrępowane zimowe szaleństwo.

Miasto Zams
Kurort TirolWest w tyrolskim rejonie Oberland po raz kolejny przygotował specjalną ofertę dla narciarzy, którzy odwiedzą tamtejsze stoki tej zimy. Hasło "Let's safari!" (Jedźmy na safari!) zachęca żądnych przygód amatorów narciarstwa do poszukiwań najlepszych europejskich stoków narciarskich, z których wszystkie są na wyciągnięcie ręki.


Setki kilometrów narciarskiego szaleństwa
W promieniu 30 km od kurortu znajdują się najbardziej znane europejskie rejony narciarskie, oferujące niczym nieskrępowane zimowe szaleństwo na setkach kilometrów stoków. Znajdziemy tu Ischgl, oferujący stoki o łącznej długości 235 km oraz popularne imprezy narciarskie, St. Anton am Arlberg oraz Lech/Zürs, kolebkę narciarstwa alpejskiego, a także Serfaus-Fiss-Ladis, ogromny ośrodek narciarski dla całej rodziny - na narciarskim safari wszyscy amatorzy szusowania po stoku znajdą coś dla siebie.
Każdego dnia stoją przed nami nowe stoki do zdobycia i biegi do zaliczenia. Zapaleni narciarze znajdą w tutejszych niezliczonych ośrodkach narciarskich wszystko to, czego szukają, a nawet więcej. Natomiast dla tych, dla których przygoda na narciarskim safari to jednak zbyt wiele, przygotowano wycieczki. Można na nich zobaczyć najlepsze zjazdy, ukryte schroniska oraz spektakularne szlaki - a wszystko to w towarzystwie przeszkolonego przewodnika.
Po pełnym wrażeń dniu spędzonym na nartach, powrót do hotelu to - dzięki dużej koncentracji szlaków - kwestia kilku chwil. Szeroka oferta imprez, kameralne zimowe spacery oraz wiele innych atrakcji gwarantują, że będziesz gotowy na kolejny dzień zabaw na stoku.


Ośrodek narciarski Venet - imponująca panorama pokryta białym puchem
Kurort obejmuje także mały, swojski region masywu Venet - idealny zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych narciarzy. Z północnej i południowej strony jego szczytu roztaczają się zapierające dech w piersiach widoki na okoliczne góry oraz łagodne zjazdy, niektóre wiodące przez lasy.
Region wypoczynkowy TirolWest zapewnia amatorom oraz entuzjastom zimowego szaleństwa wszystko to, co jest niezbędne, aby przeżyć niezapomniane zimowe wakacje.

{jumi [*6]}

Please provide full Credentials Infomation