updated 11:03 AM CEST, Apr 20, 2019
A+ A A-

Alpy Jeziora Genewskiego

Wyróżniony Alpy Jeziora Genewskiego www.mojaszwajcaria.pl

W tych szwajcarskich ośrodkach dzieci do 9 lat mają do dyspozycji 420 kilometrów tras gratis i w wybranych 32 hotelach rodzice nie płacą za ich nocleg. Gospodarze regionów Château-d'Oex i Rougemont, Leysin-Les Mosses, Les Diablerets i Villars-Gryon duży nacisk kładą na promocję pakietów rodzinnych. 

Będąc w Les Diablerets można do woli korzystać z 125 km tras zjazdowych górskiej wioski, położonej w sercu Alp Waadtlandzkich. Diablerets jest jednym z najpiękniejszych lodowców w Szwajcarii. Rozciąga się do wysokości 3000 m n.p.m. i gwarantuje śnieg o każdej porze roku. Jest tu również 7-kilometrowy tor saneczkowy, z którego można zjeżdżać także nocą. Trasy zjazdowe: 125 km; Liczba wyciągów: 46; Funparki: 2; Trasy biegowe: 31 km; Trasy wędrowne: 65 km; Szlaki dla wędrówek w rakietach: 26 km; Trasy saneczkowe: 7 km.

W Villars mamy do dyspozycji  120 km tras zjazdowych, a na skalnej półce położonej na wysokości 1300 m n.p.m. rozpościera się ośrodek narciarski Villars-Gryon. Duże wrażenie robią widoki na Alpy i Mont Blanc. Narciarze i snowboardziści do 9 roku życia nie muszą płacić za karnety. Wieczorem w miasteczku przygotowywane są liczne animacje dla dzieci. Dla potrzebujących relaksu są baseny termalne z pakietami wellness. Trasy zjazdowe: 100 km; Liczba wyciągów: 36; Funparki: 2; Trasy biegowe: 50; Trasy wędrowne: 29; Szlaki dla wędrówek w rakietach: 35; Trasy saneczkowe: 2,5 km.

{jumi [*6]} 

Please provide full Credentials Infomation

easter eggs 2145667 960 720

Drodzy Czytelnicy!

Niech Zmartwychwstanie Pańskie, które niesie odrodzenie duchowe, napełni wszystkich spokojem i wiarą, da siłę w pokonywaniu trudności i pozwoli z ufnością patrzeć w przyszłość. Aby Wielkanoc była spokojnym czasem, spędzonym w radosnej atmosferze z najbliższymi.

 

Redakcja Kurier365.pl