Ostrzeżenie
  • JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/kur365/domains/kurier365.pl/public_html/images/12758.
  • JFile::read: Nie można otworzyć pliku: /home/kur365/domains/kurier365.pl/public_html/media/k2/assets/js/k2.frontend.js?v=2.9.0&sitepath=/.
Uwaga
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/12758
updated 10:20 AM CEST, May 27, 2019
A+ A A-

Koncert w Ischgl

  • Napisane przez Ewelina Sztykiel
  • Dział: Austria
Wyróżniony Koncert w Ischgl www.ischgl.com

Przed południem narty a po południu niesamowity koncert rockowy. 30 kwietnia Ischgl pożegna sezon narciarski wraz z zespołem Deep Purple.

Podczas koncertu finałowego „Top of the Mountain" legenda brytyjskiego rocka wystąpi pośrodku terenu narciarskiego Silvretta Arena na wysokości 2300 m n.p.m. Osoby dysponujące ważnym skipassem wchodzą na koncert za darmo.

Od wielu lat sezon narciarski w Ischgl otwierają i zamykają największe światowe gwiazdy. W tym roku alpejska stolica stylu pójdzie jeszcze o krok dalej i zaprosi na teren Silvretta Arena prawdziwą legendę rocka. 30 kwietnia 2013 na najsłynniejszej scenie pod gołym niebem zagra zespół Deep Purple. Firn, 238 km stoków i szlagiery hard rocka na wysokości 2300 m. Czego chcieć więcej?

{gallery}12758{/gallery}
Przebojem „Smoke On The Water" z albumu „Machinehead" w 1972 r. brytyjski zespół zapisał się w historii muzyki. Każdy, kto zjawi się w Ischgl podczas zakończenia sezonu, będzie mógł zobaczyć legendę na własne oczy. O godzinie 13:00, kiedy na tle imponującej panoramy gór Steve Morse zagra pierwsze akordy, a Ian Gillan zaśpiewa słowa najsłynniejszego rockowego utworu, zamieniamy narciarskie kijki na powietrzne gitary. Choć z pierwotnego składu zespołu pozostał tylko perkusista Ian Paice, to po 18 albumach studyjnych muzyka brzmi tak samo doskonale. Kto zechce się przekonać, jak brzmią legendy rocka na żywo w Alpach, będzie miał ku temu niepowtarzalną okazję.

 

Deep Purple w Ischgl
Podobnie jak w poprzednich latach, tak i w tym włodarze alpejskiej stolicy stylu nie omieszkali połączyć najlepszych warunków narciarskich z rozrywką światowej klasy. Top of the Mountain Closing Concert w Ischgl odbędzie się już po raz 18. 30 kwietnia 2013 zespół Deep Purple pójdzie w ślady takich gwiazd, jak Elton John, Tina Turner, Pink, Rihanna, Mariah Carey i Kylie Minogue. Od ponad 40 lat brytyjski zespół gra hard rocka na swój własny sposób. Ważną rolę w ich utworach odgrywają organy. Charakterystyczne dla muzyki Deep Purple są nawiązania do rocka, klasyki i bluesa, i to one właśnie odróżniają ją od utworów klasycznych zespołów hardrockowych, jak Black Sabbath czy Led Zeppelin. Repertuar rockowych hymnów sięga od „Smoke On the Water" przez „Fireball" i „Strange Kind of a Woman" po klasyczną balladę „Child in Time".

 

Ponad granicami
Równie urozmaicone jak występy światowych gwiazd są w Ischgl również stoki terenu narciarskiego Silvretta Arena. Dzięki położeniu na wysokościach od 1400 do 2900 m n.p.m. można tu spokojnie spędzić urlop na nartach aż do pierwszych dni maja. Dlatego też Silvretta jest szczególnie popularna wśród entuzjastów wiosennej jazdy na nartach i desce. Nic w tym dziwnego - snowpark PlayStation Vita Ischgl, tereny do freeride'u i pierwszej klasy imprezy czynią z tego miejsca różnorodny i atrakcyjny ośrodek sportów zimowych, w którym granice nie mają znaczenia - stoki liczące w sumie 238 km sięgają szwajcarskiego Samnaun, a najnowocześniejsze wyciągi to w Ischgl oczywistość. 

www.ischgl.com

{jumi [*6]}

Please provide full Credentials Infomation