updated 3:52 PM CET, Mar 22, 2019
Na żywo:
A+ A A-

Na piwko do Czech

  • Napisane przez Ivana Bílková
  • Dział: Czechy
Wyróżniony Na festiwale piwne do Czech Czech Tourism Na festiwale piwne do Czech

Na festiwale piwne do Czech. Bogata oferta browarów czeskich zadowoli nawet najwybredniejszych miłośników złocistego napoju z pianką – tutejsze browary produkują rocznie kilkaset rodzajów piwa, a marki, takie jak Pilsner Urquell czy Budweiser Budvar znane są na całym świecie.

{jumi [*4]}Wszystkich piwnych smakoszy zapraszamy do Czech na festiwale piwne, na których nie zabraknie przepysznego jedzenia, atrakcyjnych programów muzycznych, zabawnych konkursów, zwiedzania browarów i przede wszystkim degustacji ulubionego napoju. Każdy będzie miał okazję spróbować wspaniałej jakości czeskiego piwa, o przyjemnym zapachu, z charakterystyczną, delikatną goryczką.

16 edycja festiwalu piwnego w Humpolcu Bernard Fest 2010 www.bernard.cz odbędzie się w dniach 6 – 7 sierpnia 2010. Atrakcją festiwalu będzie zwiedzanie browaru Bernard oraz szereg ciekawych imprez towarzyszących. Festiwal każdego roku przyciąga do Humpolca (ok. 100 km na południowy-wschód od Pragi) (www.mesto-humpolec.cz) tłumy wielbicieli dobrego piwa i świetnej zabawy.

Drugi sierpniowy weekend w Vrchlabí należy zwykle do Karkonoskiego Festiwalu Piwnego www.krkonosskepivnislavnosti.cz Na odwiedzających czekają specjały kuchni czeskiej, przez cały dzień przygrywać będą zespoły muzyczne. Odważni wezmą udział w różnych ciekawych konkursach związanych z piwną tematyką, na przykład w zawodach na toczenie beczki z piwem, czy wielu innych. Termin 07.08.2010

Na tradycyjne święto piwa zaprasza w sierpniu rodzinny browar Chodovar www.chodovar.cz w Chodovej Planie, niedaleko Mariańskich Łaźni. Ci, którzy przybędą na teren browaru, będą mogli spróbować potraw kuchni staroczeskiej w restauracji Ve Skále, znajdującej się w pomieszczeniach byłych piwnic skalnych i odświeżyć się w prawdopodobnie największym na świecie piwnym spa.

{jumi [*6]}

Please provide full Credentials Infomation