Ostrzeżenie
  • JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/kur365/domains/kurier365.pl/public_html/images/17564.
Uwaga
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/17564
updated 6:15 PM CET, Mar 18, 2019
Na żywo:
A+ A A-

Praga zaprasza na festiwal piwny

  • Napisane przez informacja prasowa
  • Dział: Czechy
Wyróżniony Praga zaprasza na festiwal piwny www.czechtourism.com

Maj jest w Czechach miesiącem imprez gastronomicznych, które gromadzą miłośników trunków i czeskiej kuchni. Piwoszom polecamy wycieczkę do stolicy Czech w drugiej połowie maja.

Od 15 do 31.05.2014 na terenie parku Letenské sady odbędzie się siódma edycja Czeskiego Festiwalu Piwnego.

Podczas imprezy goście będą mogli spróbować ponad stu marek piwa pochodzących z małych i średnich browarów czeskich. Na smakoszy czekają specjały gastronomiczne przygotowane przez czeskich kucharzy, rzeźników i piekarzy. Do dyspozycji gości będą cztery tysiące miejsc siedzących w wielkim namiocie i obsługa w strojach ludowych. Program urozmaicą wystąpienia muzyczne oraz weekendowe imprezy do samego rana.

{gallery}17564{/gallery}

W tym roku po raz pierwszy impreza odbędzie się na terenie parku Letenské sady. W dni powszednie do godziny 14 wstęp na festiwal będzie bezpłatny, od godz. 14 i w weekendy za wstęp zapłacimy 90 koron za osobę. Tegoroczną nowością jest Karta Piwna, którą zapłacimy za piwo i przysmaki. Kartę będzie można nabyć na miejscu.

www.ceskypivnifestival.cz

Please provide full Credentials Infomation