updated 4:34 PM CEST, May 23, 2019
A+ A A-

Ischgl: Start sezonu z lądowaniem na księżycu

  • Napisane przez OKI
  • Dział: Austria
Wyróżniony Ischgl: Start sezonu z lądowaniem na księżycu http://www.ischgl.com/pl

Na księżyc i z powrotem – występ Jamesa Blunta na legendarnym koncercie Top of the Mountain 29 listopada 2014 r. będzie jednocześnie otwarciem sezonu zimowego w Ischgl. Dla posiadaczy ważnego karnetu narciarskiego wstęp na koncert jest bezpłatny.

Megagwiazda James Blunt podczas słynnego koncertu Top of the Mountain 29 listopada zaprezentuje swój aktualny album „Moon Landing". Publiczność zgromadzona na tle majestatycznej scenerii Silvretta Areny wyruszy w kosmiczną podróż przy utworach z najnowszego albumu Blunta „Moon Landing". O godz. 18 w centrum Ischgl ten folkowo-rockowy artysta rozpocznie od swych najnowszych hitów („Postcards" i „Bonfire Heart") swoją muzyczną podróż na ukulele i fortepian. Czy oprócz utworów z ostatniego albumu zaśpiewa też swoje słynne na cały świat ballady „You're Beautiful" i „Carry me Home", pozostaje na razie tajemnicą. Tak czy inaczej dzień ten dostarczy fanom niezapomnianych wrażeń – za dnia narty na 238 km stoków, wieczorem wielka gwiazda na żywo.

Posiadacze ważnych karnetów narciarskich wchodzą na koncert gratis. Karnet dzienny kosztuje w dniu koncertu 60 euro, karnety 2-dniowe można nabyć już od 88 euro za osobę. Niecierpliwi nie muszą jednak czekać na ten wielki dzień, bo szusować po stokach będzie można już od czwartku, 27 listopada 2014 r. Więcej informacji pod adresem http://www.ischgl.com/pl.

Debiuty na otwarcie sezonu
W tym roku narciarze pojadą na teren narciarski nową kolejką trzylinową 3-S Pardatschgrat – bardzo szybko i z samego centrum miejscowości. Freeriderzy mogą wybrać się na poszukiwanie nowych dróg poniżej szczytu Piz Val Gronda – teren ten został udostępniony dopiero zimą 2013/2014. Wieczorem natomiast przychodzi czas, aby zdjąć narty i wraz z wielkimi gwiazdami świętować początek zimy.

James Blunt robi konkurencję Eltonowi Johnowi
Po odejściu z brytyjskiego wojska James Blunt skoncentrował się na karierze muzycznej. W 2005 roku podbił serca fanów swoim jak na razie największym hitem „You're Beautiful" i jako pierwszy brytyjski artysta, dziewięć lat po przeboju Eltona Johna „Candle in the Wind" (1997), zdobył czołówkę amerykańskich list przebojów. Od końca listopada 2014 r. ci dwaj panowie będą mieli ze sobą jeszcze więcej wspólnego, bo Elton John także stał już na słynnej scenie Top of the Mountain – i to dwa razy, w 1995 i 2008 roku. James Blunt sam pisze swoje piosenki i swym charakterystycznym głosem wyśpiewuje zawarte w nich emocje. W nowych utworach często słyszymy dźwięki ukulele, którymi James Blunt chce podkreślić uczucie wolności i radości. Po raz pierwszy podnoszące na duchu piosenki zmieszają się z rozdzierająco smutnymi balladami miłosnymi i porwą słuchaczy w rejs po morzu emocji. „Moon Landing" to już czwarty album studyjny brytyjskiej gwiazdy i jeden z najbardziej osobistych. Porusza między innym temat śmierci Whitney Houston. W Niemczech płyta dotarła na 2. miejsce na liście najlepiej sprzedających się albumów.
Więcej na: http://www.ischgl.com lub http://www.austria.info.

Please provide full Credentials Infomation