updated 3:52 PM CET, Mar 22, 2019
Na żywo:
A+ A A-

Przewoźnik zwiększa liczbę lotów na Maltę

  • Napisane przez Ewa Ploplis
  • Dział: Europa
Przewoźnik zwiększa liczbę lotów na Maltę fot. Warsaw Chopin Airport

Od nowego roku Wizz Air zwiększa liczbę lotów z Lotniska Chopina w Warszawie na Maltę. Od kwietnia 2015 r., do tego popularnego kurortu pasażerowie będą mogli podróżować dwa razy w tygodniu, w soboty i w środy. Planowanie wycieczki stanie się jeszcze prostsze, gdyż nie będzie już konieczności rezerwowania aż siedmiodniowego pobytu.

Bilety są już dostępne na stronie wizzair.com, gdzie można zarezerwować lot w cenie od 199 zł w jedną stronę, wliczając podatki, opłaty obowiązkowe oraz jedną sztukę małego bagażu podręcznego. Można też skorzystać z pakietu zawierającego lot i hotel na stronie wizztours.com.

„Cieszy nas fakt, iż już niedługo polscy konsumenci będą mogli latać na słoneczną Maltę dwa razy w tygodniu – mówi Daniel de Carvalho, rzecznik prasowy Wizz Air. Teraz dzięki niskim cenom oraz znakomitej jakości usług Wizz Air, polskie rodziny szukające niskokosztowych wyjazdów weekendowych, czy kilkudniowych, będą mogli cieszyć się z wypoczynku w jednym z najpopularniejszych nadmorskich kurortów. Już od kwietnia 2015 r. planowanie wycieczki na Maltę stanie się jeszcze prostsze, gdyż nie będzie już konieczności rezerwowania aż siedmiodniowego pobytu. Zaoszczędzony czas i pieniądze można przeznaczyć na podróże do innych miast w bogatej siatce połączeń Wizz Air" – dodaje.

Wizz Air, wg. Innovata, na podstawie planowanej zdolności do przewozu pasażerów za rok zakończony 31 marca 2014 r .(„FY 2014"), jest największą niskokosztową linią lotniczą w Europie Środkowo-Wschodniej. Do końca marca br. Wizz Air wybrało 13,9 mln pasażerów co plasuje przewoźnika jako najpopularniejszą linię lotniczą

Please provide full Credentials Infomation