updated 4:14 PM CEST, May 21, 2019
A+ A A-

Wygraj narciarski urlop na światowym poziomie

Wyróżniony Wygraj narciarski urlop na światowym poziomie http://www.austria.info

Kitzbühel, najlepszy teren narciarski świata, rozlosuje wśród polskich miłośników narciarstwa narciarskie urlopy marzeń i codziennie po dwa jednodniowe karnety narciarskie. Wielki internetowy konkurs nie jest jedynym hitem tego ośrodka.

„Skiresort.de" – największy na świecie portal zajmujący się testowaniem terenów narciarskich – ogłosił Kitzbühel (po 2013 i w 2014 roku) „Najlepszym terenem narciarskim świata", przyznając mu najwyższą z dotychczasowych ocen: 4,8 gwiazdki.

W regionie Kitzbühel/Kirchberg, austriackiej mekce narciarzy jest 170 km idealnie utrzymanych stoków, 53 kolejki linowe i wyciągi, doskonałe warunki narciarskie od listopada do maja, atrakcje kulturalne i dobre sklepy, hotele tuż przy stokach jak również bliskość Innsbrucka, Salzburga i Monachium. Dla gości z Polski lokalizacja jest ważnym atutem tego regionu.

Internetowy konkurs

W wielkim internetowym konkursie z nagrodami do końca stycznia 2015 roku można wygrać pięć narciarskich urlopów marzeń (każdy obejmuje pięc noclegów i odpowiednie karnety narciarskie dla dwóch osób) i codziennie po dwa jednodniowe karnety na cały teren narciarski. Więcej o konkursie i regionie Kitzbühel/Kirchberg na: www.kitzski.pl.
Źródło: http://www.austria.info.

Please provide full Credentials Infomation