updated 6:15 PM CET, Mar 18, 2019
Na żywo:
A+ A A-

Międzynarodowy Festiwal Filmowy Tourfilm 2015

  • Napisane przez www.czechtourism.com
  • Dział: Czechy
Wyróżniony Karlovy Vary www.czechtourism.com/fot. Ladislav Renner Karlovy Vary

Na 48. edycję Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Tourfilm w Karlowych Warach organizatorzy zapraszają od 1 do 3 października 2015. Organizatorem tego najstarszego międzynarodowego festiwalu o tematyce podróżniczej jest agencja CzechTourism.

Na imprezie zostaną zaprezentowane najlepsze filmy podróżnicze z ubiegłego roku. Na widzów czekają prezentacje ciekawych destynacji. W ubiegłym roku głównym tématem było Maroko, w tym roku krajem partnerskim będą egzotyczne Wyspy Wielkanocne. Festiwalowi tradycyjnie towarzyszy przegląd map turystycznych i przewodników Tourmap w hotelu Thermal. Wstęp na wszystkie projekcje i imprezy jest bezpłatny.

Festiwal Tourfilm odbywa się od roku 1967 i jest najstarszym międzynarodowym festiwalem o tematyce podróżniczej na świecie. Prezentuje filmy dokumentalne, promocyjne i spoty, które wspierają rozwój ruchu turystycznego. Festiwal jest także jednym z siedemnastu członków Międzynarodowego Komitetu Festiwali Filmów Turystycznych (Comité International des Festivals du Film Touristique, CIFFT), zrzeszającego najbardziej prestiżowe festiwale filmowe o tematyce podróżniczej.

Więcej na: www.tour-film.cz.

Please provide full Credentials Infomation