Ostrzeżenie
  • JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/kur365/domains/kurier365.pl/public_html/images/22287.
Uwaga
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/22287
updated 3:52 PM CET, Mar 22, 2019
Na żywo:
A+ A A-

Inauguracyjny koncert Top of the Mountain w Ischgl

Wyróżniony Inauguracyjny koncert Top of the Mountain w Ischgl

Sezon zimowy w alpejskiej stolicy stylu Ischgl otworzy amerykańska grupa rockowa The Beach Boys 28 listopada 2015 r. Posiadacze ważnych karnetów narciarskich wchodzą na Top of the Mountain Opening Concert bez dodatkowych biletów.

Na inauguracyjnym koncercie Top of the Mountain sezon zimowy 2015/16 otworzy legendarny hit „Fun, Fun, Fun" zespołu The Beach Boys. Tego dnia można szusować na nartach na 238. kilometrach stoków, a wieczorem bawić się z Beach Boysami. Muzycy w Ischgl dadzą dowód temu, co zasugerowali w swoim ostatnim albumie: „Good times never have to end, now is the time to let them happen again". Z ważnym karnetem narciarskim wejście na koncert pod gołym niebem jest bezpłatne. Karnety jednodniowe można nabyć online za 65 euro w internecie i od 23.11.2015 na miejscu. Dwudniowe kosztują - z kartą gościa - 90,50 euro, a trzydniowe 118 euro.

Nowa infrastruktura z podziemnym tunelem dla pieszych
W Ischgl - oprócz 238 km doskonale utrzymanych tras narciarskich oraz 45 kolejek i wyciągów - pierwszych gości w sezonie 2015/16 przywita wyraźnie odmieniona infrastruktura. Wzdłuż drogi krajowej B188 powstanie nowoczesny parking na 600 miejsc. Tuż przy nim będzie się zaczynał Prenner Tunnel – podziemny tunel dla pieszych o długości 130 m, który stworzy bezpośrednie połączenie z nową trzylinową kolejką Pardatschgratbahn. Nowy projekt komunikacyjny uzupełnia terminal autobusowy. Gmina we współpracy z operatorem kolei Silvrettaseilbahn AG odpowiada w ten sposób na wysoką frekwencję w dzielnicy Prenner w godzinach porannych, natomiast nowy parking przy drodze krajowej ma znacznie odciążyć centrum miejscowości.

{gallery}22287{/gallery}

The Beach Boys – historia muzyki w ośrodku narciarskim
Robbie Williams, Pink, James Blunt, Deep Purple – swoim występem na tegorocznym koncercie Top of the Mountain zespół Beach Boys dołączy do ekskluzywnego grona gwiazd, które gościły w Ischgl. Utwory takie, jak „Wouldn't it be nice", „God only knows" czy „Kokomo" zapisały się w historii muzyki i nawet po 50 latach istnienia grupy są znane prawie każdemu. Pierwsze sukcesy zespołu po jego założeniu w 1961 r. przez braci Wilson, ich kuzyna Mike'a Love i przyjaciela ze szkolnej ławy, pojawiły się wraz z piosenką „Surfin Safari". Potem były już występy w telewizji, światowe tournee i 5 albumów jednocześnie na listach przebojów. Charakterystyczne i do dzisiaj jedyne w swoim rodzaju są ich wpadające w ucho melodie, piosenki na kilka głosów i często nietypowe sekwencje harmoniczne. Słońce, surfing i dobry nastrój, które dominowały w tekstach ich piosenek, kształtowały kalifornijski wizerunek zespołu, dopóki Brian Wilson, kompozytor utworów, nie dokonał muzycznego przełomu. Wycofał się z publicznych występów i zaczął pracę nad nowymi utworami, po czym wprowadził zespół do ligi ambitnych muzyków rockowych. Album „Pet Sounds", który ukazał się w 1966 roku, stał się źródłem inspiracji dla wielu artystów, takich jak Paul McCartney, Elton John czy R.E.M., i należy do jednych z ważniejszych albumów w historii muzyki rockowej, a piosenka „Good Vibrations" jako pierwsza osiągnęła milionowe nakłady. W 1998 r. zrobili sobie przerwę, aby w 2012 r. w nowym składzie powrócić z nowym albumem. 29 albumów studyjnych, 3 albumy koncertowe, niezliczone hity na listach przebojów i jeden wpis do Księgi Rekordów Guinnessa: 28 listopada 2015 r. w ośrodku narciarskim pojawi się kawał historii muzyki rozrywkowej, a Ischgl wraz Beach Boysami będzie świętować ich muzyczny sukces.

Więcej na: www.ischgl.com.

Please provide full Credentials Infomation