updated 9:07 AM CEST, May 25, 2019
A+ A A-

Kinderhotels. Rodzinna zima na wesoło

  • Napisane przez http://b2b.austria.info
  • Dział: Austria
Wyróżniony Kinderhotels. Rodzinna zima na wesoło http://b2b.austria.info

Kinderhotels Europa proponują gorące atrakcje na mroźne dni! Wśród nich: kursy jazdy na łyżwach, wędkowanie w przerębli i dyskoteki pod chmurką.

Kinderhotels Europa to grupa hoteli licząca 44 członków w czterech krajach, co czyni ją jedną z najsilniejszych marek turystycznych w segmencie rodzinnym. Dzięki własnemu systemowi oceny jakości oraz regularnym kontrolom przeprowadzanym przez TÜV, hotele te spełniają wszelkie kryteria gwarantujące wspaniały i bezpieczny rodzinny urlop.

Wyprawa na ślizgawkę to zawsze wspaniała przygoda! Grupa Kinderhotels Europa doskonale o tym wie. W związku z tym tegoroczny program zimowy hoteli skoncentrowany jest na lodowych atrakcjach – ślizganiu się, piruetach artystycznych, czy zimowym łowieniu ryb. Hotel Kreuzwirt nad jeziorem Weissensee w Karyntii, które zimą solidnie zamarza tworząc największe w Europie naturalne lodowisko, zaprasza dzieci do nauki jazdy na łyżwach. Położony wysoko w górach Nockberge hotel Heidi oferuje najmłodszym gościom możliwość łowienia ryb z przerębli, hotel Moar Gut w salzburskiej dolinie Großarltal organizuje natomiast kolorową dyskotekę dla dzieci z zabawą na ślizgawce. Więcej informacji na temat hoteli grupy Kinderhotels Europa i ich ofert zimowych na stronie www.kinderhotels.com.

Położony w parku krajobrazowym Weissensee w Karyntii hotel Kreuzwirt spełnia marzenia małych gości. Dzieci mają tutaj możliwość popisania się zręcznością na naturalnym lodowisku. Specjalnie w tym celu hotel przygotował atrakcyjny pakiet urlopowy. Pod hasłem przewodnim „Kids on Ice" zainteresowane rodziny spędzają w hotelu Kreuzwirt 7 nocy z wyżywieniem i wstępem do strefy wellness. Pakiet obejmuje 3-dniowy kurs jazdy na łyżwach dla dzieci, prowadzony pod czujnym okiem instruktora i przewodnika. Sprzęt z wypożyczalni dzieci otrzymują gratis. Tydzień na lodzie dla dwóch osób dorosłych i dwojga dzieci kosztuje od 1614 euro.

W hotelu Heidi położonym w miejscowości Falkert w karynckich górach Nockberge, wszystko kręci się wokół tego, co się dzieje pod lodem. Jak tylko staw w parku Heidi-Alm zamarznie, ciekawe świata maluchy pod wodzą przewodnika wyruszają na lód. Małym czekanem wycinają niewielki otwór w grubej warstwie zamarzniętej wody i własnoręcznie wykonanymi wędkami wyławiają ryby.

Każdy mały wędkarz może pochwalić się wyłowionymi okazami rodzicom, a następnie przekazać je szefowi hotelowej kuchni, który przyrządzi z nich ekskluzywny i zdrowy posiłek. Nocleg w hotelu Heidi z wyżywieniem all inclusive kosztuje od 114 euro za noc dla osoby dorosłej i od 30 euro dla dzieci.

„Ice, Ice, Baby" to niekwestionowany przebój dyskoteki dla dzieci organizowanej w hotelu Moar Gut w salzburskiej dolinie Großarltal. Zimą hotel przerabia boisko do piłki nożnej na lodowisko, na którym dzieci bawią się w świetle reflektorów przy hitach dziecięcych i dorosłych list przebojów. Rodzice oczywiście również są mile widziani, o ile odważą się wraz ze swymi pociechami zatańczyć na lodzie oraz zaprezentować twist i boogie-woogie w wersji łyżwiarskiej. Sprzęt za niewielką opłatą wypożycza gościom hotelowy sklep sportowy. Nocleg w hotelu Moar Gut z pełnym wyżywieniem kosztuje od 160 euro za noc dla osoby dorosłej, a dla dzieci od 45 euro.
Więcej na: http://b2b.austria.info.

Więcej w tej kategorii: « Wiedeń w biegu Atrakcje lata 2016 »
Please provide full Credentials Infomation