updated 3:52 PM CET, Mar 22, 2019
Na żywo:
A+ A A-

Urodziny świętuj w Szwajcarii

  • Napisane przez Adriana Czupryn
  • Dział: Europa
Urodziny świętuj w Szwajcarii www.jungfrau.ch

Jungfrau na urodziny? To całkiem dobry pomysł na skorzystanie z promocyjnej ceny za wjazd na świętujący swoje 100-lecie najwyżej położony dworzec kolejowy w Europie, oceniany jako największa atrakcja podróży po Szwajcarii.

Jest to najwyżej, na wysokości 3454 m n.p.m., położona stacja kolejowa w Europie. Każdy, kto w 2012 roku wybierze się do Szwajcarii i ma co najmniej 16 lat, może z Interlaken Ost w dniu swoich urodzin wjechać na szczyt w specjalnej cenie 80.00 CHF od osoby (bilety do nabycia w kasach). Otrzyma też z tej okazji specjalny, jubileuszowy paszport Jungfraubahn (dostępny na każdej stacji tego wyjątkowego pociągu).

Koleje Jungfrau zaliczają się do najsłynniejszych na świecie, a kolejka zębata z Kleine Scheidegg na Jungfraujoch, który jest też najwyżej położoną stacją kolejową w Europie ma już legendarną sławę. Oprócz wożenia turystów i narciarzy koleje Jungfrau organizują również publiczne imprezy w malowniczej scenerii, pośrodku terenów narciarskich, m.in. na zakończenie sezonu zimowego koncerty SnowpenAir na Kleine Scheidegg przyciągają licznych widzów już od ponad 10 lat.

www.mojaszwajcaria.pl

{jumi [*6]}

Please provide full Credentials Infomation