updated 4:15 PM CET, Mar 19, 2019
Na żywo:
A+ A A-

TheALPS 2012, turystyczne targi w Innsbrucku

  • Napisane przez Tomasz Krupa
  • Dział: Austria
Wyróżniony TheALPS 2012, turystyczne targi w Innsbrucku www.the-alps.eu

W Innsbrucku, w ramach „theALPS 2012" już po raz drugi spotkają się przedstawiciele najważniejszych alpejskich regionów, by debatować nad tendencjami rozwoju turystyki w Alpach.

Francuzi, Szwajcarzy, Niemcy, Włosi oraz Austriacy reprezentujący Rhône-Alpes, Wallis, Graubünden, Bawarię, Południowy Tyrol, Trentino, Vorarlberg,Tyrol oraz Kraj Salzburgski  będą 13. i 14. września 2012 roku wymieniać doświadczenia oraz wypracowywać wspólną strategię promocji swoich produktów.
TheALPS nie są zwykłymi targami turystycznymi, ale spotkaniem służącym wymianie fachowej wiedzy, zdobyciu kontaktów oraz miejscem do zawierania transakcji handlowych.

Przy okazji odbywających się w nowym centrum kongresowym w Innsbrucku targów zostanie utworzona specjalna platforma internetowa, na której przez 365 dni w roku (od 13.09) będzie można zapoznawać się z ofertami poszczególnych regionów, składać zapytania i zdobywać informacje o nowościach. Platforma ta przeznaczona będzie przede wszystkim do komunikacji pomiędzy biurami promocji poszczególnych regionów a biurami podróży i organizatorami wyjazdów turystycznych. 13.09 wieczorem zostanie przyznana również nagroda theALPS-Award dla najciekawszego projektu turystycznego w Alpach.

Gospodarzem konferencji będzie Österreich Werbung, czyli narodowe biuro promocji Austrii, Tirol Werbung i Innsbruck Tourismus.

www.austria.info
www.the-alps.eu

{jumi [*6]}

Please provide full Credentials Infomation