updated 6:49 PM CET, Mar 17, 2018
A+ A A-

"Sylwester Marzeń" - TVP stawia na sprawdzonych

Wyróżniony "Sylwester Marzeń" - TVP stawia na sprawdzonych MM

TVP oficjalnie zaprezentowało plany na tegoroczny koncert sylwestrowy. W związku z sukcesem zeszłorocznej imprezy telewizja postawiła na sprawdzonych artystów. Do tego ponownie zawita do Zakopanego.

31 grudnia, wybierając TVP 2 każdy widz ma znaleźć coś dla siebie. Ma to zapewnić szeroki "line-up", złożony zarówno z największych gwiazd polskiego rynku muzycznego, jak i najpopularniejszych artystów zagranicznych. Zenek Martyniuk, Maryla Rodowicz, Margaret, Kombi, Uszula, Bayer Full, Red Lips, Thomas Anders z Modern Talking, Limahl, czy Eruption - to tylko część zestawu wokalistów, którzy wystąpią w Zakopanem. Prezes TVP - Jacek Kurski zapowiedział jeszcze dwie zagraniczne gwiazdy, których tożsamość mamy wkrótce poznać.

"Ten skład gwarantuje, że to będzie najlepsza impreza, myślę, że jeszcze lepsza niż zeszłoroczna. Łączy różne gatunki muzyczne w rozsądnej proporcji, w taneczny sposób, dla wszystkich gustów naszych widzów, co jest bardzo ważne." - mówił Jacek Kurski na oficjalnej prezentacji.

Dla przypomnienia - rok temu, w kulminacyjnym momencie Sylwester z TVP spędziło 5 milionów widzów. 

W składzie prowadzących znajdą się: Tomasz Kammel, Barbara Kurdej-Szatan, Rafał Brzozowski i Izabella Krzan. Co ciekawe Kurdej-Szatan zapowiedziała, że także zaśpiewa w trakcie koncertu, wraz z mężem - Rafałem.

 

Warszawa