updated 11:03 AM CEST, Apr 20, 2019
A+ A A-

Robimy krok dalej! - o perspektywach rozwoju muzyki z dobrym przesłaniem

  • Napisane przez Chrześcijańskie Granie
  • Dział: Kultura
Jakie są perspektywy rozwoju muzyki z dobrym przesłaniem?
 
Czy jest dla niej miejsce i gdzie na scenie muzycznej? "Robimy krok dalej!" - podczas Targów Wydawców Katolickich w Warszawie będą o tym rozmawiać goście i uczestnicy panelu organizowanego przez Fundację "Chrześcijańskie Granie". 14 kwietnia 2018 o 17.00 w namiocie targowym. Wstęp wolny.
 
Zeszły rok okazał się wyjątkowo dobry - ukazało się ponad 40 płyt z muzyką chrześcijańską (CCM). Czy to oznacza, że wiosna nadeszła? Chrześcijańskie Granie od lat śledzi i pisze o muzyce z dobrym przesłaniem 
 
- "tym razem chcemy się spotkać i wspólnie porozmawiać o tym co przed nami. Chcemy w gronie ekspertów i pasjonatów muzyki odpowiedzieć na pytania: w którym kierunku ta muzyka powinna iść, jak rozwijać rynek i dlaczego warto" - mówi Mateusz Stolarski z serwisu www.chrzescijanskiegranie.pl
 
Panel o muzyce chrześcijańskiej. Robimy krok dalej – perspektywy dla muzyki z dobrym przesłaniem już w sobotę, 14 kwietnia 2018 o 17.00 w namiocie przed Arkadami Kubickiego w Warszawie (pl. Zamkowy 4, Zamek Królewski).
 
W panelu wezmą udział zaproszeni goście:
– ks. Andrzej Daniewicz (La Pallotina),
– Przemek Goławski (Program 4 PR),
– Marcin Witan (PR 3),
– Andrzej Dubiel (Strefa Chwały Festiwal),
– Michał Guzek (Fundacja Chrześcijańskie Granie),
– ks. Zdzisław Ossowski (Festiwal Muzyki Gospel w Gniewie)
– Agnieszka “Baca” Górska Tomaszewska (dyrygentka Gospel Joy).
 
Spotkanie poprowadzi Mateusz Stolarski ze sklepu Chrześcijańskie Granie. Na spotkanie zaprasza fundacja “Chrześcijańskie Granie” i sklep Chrześcijańskie Granie.
 
Fundacja „Chrześcijańskie Granie” powstała, aby promować muzykę chrześcijańską. Działamy nie od dzisiaj! Od 2011 grupa ludzi skupionych wokół Chrześcijańskiego Grania i Dobrego Miejsca w Warszawie stworzyła Festiwal Chrześcijańskie Granie i Koncert Debiuty. Na scenie przy ul. Dewajtis 3 wystąpiło kilkanaście zespołów prezentujących młodą – i nie tylko – scenę muzyki chrześcijańskiej. Wśród nich byli m.in. Magda.lena Frączek, StronaB, El Camino, Kanaan, Mocni w Wierze, Antonina Krzysztoń czy Twoje Niebo. W 2017 wydała swoim nakładem album zespołu Muode Koty „IMPULS”.
 
PATRONAT NAD FESTIWALEM OBJĘŁO STOWARZYSZENIE WYDAWCÓW KATOLICKICH
Please provide full Credentials Infomation

easter eggs 2145667 960 720

Drodzy Czytelnicy!

Niech Zmartwychwstanie Pańskie, które niesie odrodzenie duchowe, napełni wszystkich spokojem i wiarą, da siłę w pokonywaniu trudności i pozwoli z ufnością patrzeć w przyszłość. Aby Wielkanoc była spokojnym czasem, spędzonym w radosnej atmosferze z najbliższymi.

 

Redakcja Kurier365.pl