updated 4:15 PM CET, Mar 19, 2019
Na żywo:
A+ A A-

Wiadomo kto zagra Jokera w filmie Todda Phillipsa

Wiadomo kto zagra Jokera w filmie Todda Phillipsa fot. Wikipedia.org

Joaquin Phoenix zagra "Jokera" w solowym filmie o tej postaci. Tym samym fani w końcu doczekali się pierwszych, oficjalnych wieści o tej produkcji.

Prace nad filmem mają ruszyć jesienią. Jednak dość długo czekano z ogłoszeniem tej najważniejszej informacji. Wciąż także nie wiadomo kto wypełni resztę obsady.

 

Phoenix ma 43 lata. Trzykrotnie został nominowany do Oscara. W 2001 roku za rolę drugoplanową w filmie "Gladiator", w 2006 roku za pierwszoplanową postać w "Spacer po linie" i w 2013 roku za "Mistrz". Oprócz tego ma na koncie kilka świetnych ról w takich produkcjach jak "Ona", "Wada ukryta", czy "Imigrantka".

Film ma opowiadać o początkach Jokera w Gotham City. Choć Todd Phillips zapowiedział, że historia będzie nawiązywać do podstaw postaci w universum "DC" i opowieści z "Batmana", to będzie miała bardziej klimat gangsterski. Budżet filmu o Jokerze ma wynosić blisko 55 milionów dolarów. Najwcześniej premiery można spodziewać się pod koniec 2019 roku, ale bardziej prawdopodobny termin to 2020 rok.

Artykuły powiązane

Please provide full Credentials Infomation