updated 11:25 PM CEST, Jun 18, 2019
A+ A A-

Koncerty chopinowskie. Wyjątkowa część firmowego eventu

  • Napisane przez Informacja prasowa
  • Dział: Muzyka
Wyróżniony Koncerty chopinowskie. Wyjątkowa część firmowego eventu

 Pomysłodawczynie projektu Time for Chopin, czyli codziennych koncertów muzyki Fryderyka Chopina, mają specjalną ofertę dopasowaną do potrzeb biznesu.

Przedstawiciele firm, którzy goszczą partnerów biznesowych, w Polsce poszukują rozwiązań, których poziom będzie odpowiadał randze wydarzenia. Barbara Kotarba, pomysłodawczyni projektu Time for Chopin, doświadczony eventowiec i organizator gier miejskich podkreśla, że koncert chopinowski to doskonałe dopełnienie ważnych firmowych spotkań, które odbywają się nad Wisłą. – Coraz częściej zgłaszają się do nas firmy, które szukają niecodziennego, a jednocześnie wartościowego wzmocnienia ważnych spotkań. Nasze koncerty dodają wyjątkowości, co jest doceniane szczególnie przez osoby z Europy Zachodniej. Wysoka kultura podana w atrakcyjnej formie jest dobrym dopełnieniem prezentacji Warszawy, nie tylko jako ważnego centrum biznesowego, ale także miejsca o wspaniałym dorobku historycznym i kulturalnym – opowiada Kotarba. Uzupełnieniem oferty może być również spacer z przewodnikiem po Warszawie oraz elegancka kolacja.

Time for Chopin
Koncerty odbywają się w kameralnych wnętrzach Starej Galerii Związku Polskich Artystów Fotografików tuż obok Zamku Królewskiego w Warszawie. Istnieje również możliwość zorganizowania ich w innym miejscu odpowiadającym klientowi. Wykonawcami są utalentowani pianiści, którzy specjalizują się w utworach Fryderyka Chopina. Projekt artystyczny Time for Chopin w grudniu 2016 roku został objęty patronatem honorowym Narodowego Centrum Kultury.

Please provide full Credentials Infomation