updated 9:53 AM CEST, Jun 17, 2019
A+ A A-

Scorpions w Polsce. Oficjalny spot

  • Napisane przez Redakcja
  • Dział: Muzyka

Czy jest druga kapela, której koncerty w Polsce wzbudzają aż tak wielkie zainteresowanie i to przez tyle lat? Legendarni Scorpionsi powrócą do Polski już w lipcu na dwa koncerty. Prezentujemy spot promujący to wydarzenie.

Wyjątkowy koncert, który każdy przynajmniej raz w życiu musi zobaczyć. Scorpions po raz kolejny pokażą moc hardrockowych riffów i podbiją polską publiczność. Już w lipcu niemiecka legenda podejmie wyzwanie, któremu mogą sprostać tylko największe gwiazdy światowego formatu. Zespół zagra w dwóch największych obiektach w Polsce: gliwickiej arenie oraz na pograniczu Gdańska i Sopotu.

„Pierwsze tygodnie sprzedaży oraz świąteczna gorączka najlepiej pokazują nam, że miłość do zespołu Scorpions jest nieustająca, a wejściówki na te koncerty znikają w ekspresowym tempie” - komentuje Marek Kurzawa z agencji Prestige MJM.

Scorpions wystąpią w Polsce w 2019 roku na dwóch koncertach: 21 lipca w Arenie Gliwice oraz 23 lipca w Ergo Arenie na pograniczu Gdańska i Sopotu. Bilety można nabywać poprzez stronę www.prestigemjm.com.

źródło: materiały prasowe

Please provide full Credentials Infomation