updated 10:57 PM CEST, Jun 15, 2019
A+ A A-

Charytatywny piknik rodzinny dla szkoły w Laskach

Na "I Charytatywny, Rodzinny Piknik", który odbędzie się na terenie szkoły przy ul. Brzozowej 75 w Laskach, serdecznie zapraszamy w imieniu Szkoły Podstawowej i Gimnazjum dla Niewidomych i Niedowidzących w Laskach w sobotę 10 czerwca 2017 w godzinach 10-16. Cały dochód z pikniku zostanie przeznaczony na zakup wyposażenia do gabinetu logopedycznego oraz nowych maszyn brajlowskich dla uczniów.

XI Gala Nagrody im. Andrzeja Potoka

Do udziału w XI Gali Nagrody im. Andrzeja Potoka.Muzeum Niepodległości w Warszawie zaprasza w czwartek 25 maja 2017 r. o godz. 20. W programie: wręczenie nagród, wieczór z kabaretem, poczęstunek. Wystąpią: Ewa Kuklińska, Tadeusz Ross, Filip Borowski, Jerzy Mamcarz, Paweł Dłużewski, Stanisław Klawe, Krzysztof Jaroszyński, przy fortepianie – Robert Obcowski. Laureatami honorowej nagrody za 2016 rok, ustanowionej przez Ogólnopolską Komisję Historyczną Ruchu Studenckiego, są: Bogusław Litwiniec, Wojciech Müller, Wojciech Kaczorowski, Leszek Kwiatkowski oraz Andrzej Domagalski.

Spotkanie historyczno-muzyczne „Wiwat maj, trzeci maj!”

Na spotkanie historyczno-muzyczne „Wiwat maj, trzeci maj!” z okazji Święta Narodowego Trzeciego Maja, Dnia Polonii i Polaków za Granicą, Dnia Flagi Rzeczypospolitej Polskiej serdecznie zapraszają Muzeum Niepodległości w Warszawie, Stowarzyszenie Współpracy Polska – Wschód i Fundacja Polonia Union do Pałacu Przebendowskich/Radziwiłłów w czwartek 27 kwietnia o godzinie 17.

"Pola Wyobraźni" Anny Alicji Trochim

Na wernisaż malarstwa Anny Alicji Trochim pt. "Pola Wyobraźni" zapraszamy w imieniu Centrum "Nowy Świat Muzyki" we wtorek 14 marca o godz. 19. Podczas wernisażu o oprawę muzyczną wydarzenia zadba pianista Stefan Walczykiewicz. Wystawa potrwa od 14 marca do 04 kwietnia 2017. Na wernisażu, jak i przez kolejne 3 tygodnie będzie możliwość zakupu obrazów artystki. Kuratorką wystawy jest Anna Katarzyna Tomkiel Cope.

Subskrybuj to źródło RSS
Please provide full Credentials Infomation