Ostrzeżenie
  • JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/kur365/domains/kurier365.pl/public_html/images/20140.
  • JFile::read: Nie można otworzyć pliku: /home/kur365/domains/kurier365.pl/public_html/media/k2/assets/js/k2.frontend.js?v=2.9.0&sitepath=/.
Uwaga
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/20140
updated 11:15 AM CEST, Jul 16, 2019
A+ A A-

Narty w słońcu Ischgl, dobra kuchnia i fantastyczne imprezy

  • Napisane przez http://www.austria.info/pl
  • Dział: Austria
Wyróżniony Robbie Williams w Ischgl http://www.austria.info Robbie Williams w Ischgl

Narty w słońcu i imprezowy maraton: atrakcyjne pakiety i spektakularne wydarzenia, jakie Ischgl ma w planie na kwiecień, skutecznie przekonują miłośników nart i kąpieli słonecznych do trochę innego białego szaleństwa wiosną. Z ważnym karnetem narciarskim wstęp na wszystkie koncerty Top of the Mountain będzie wolny.

Kiedy słońce już późnym przedpołudniem zamienia stoki w pokryte firnem trasy marzeń, ruch w Ischgl na terenie narciarskim Silvretta Arena ponownie się ożywia. Narty w słońcu w Ischgl to nie tylko doskonałe warunki do jazdy, wspaniałe pokryte firnem stoki, słoneczne tarasy, après ski w najlepszym wydaniu i sportowe emocje, ale przede wszystkim wielkie święto dobrej kuchni i świetny nastrój podczas wielkich imprez.
Sama tylko scena Top of the Mountain w kwietniu i w maju aż trzy razy stanie się miejscem niezapomnianych wydarzeń. W wielkanocny poniedziałek, 5 kwietnia, w wielkanocnym koncercie Top of the Mountain zadebiutują Jan Delay i Disco No. 1. Zaledwie 6 dni później, 11 kwietnia 2015 r., w Ischgl odbędzie się pierwszy show niemieckiego „Idola", czyli „Deutschland sucht den Superstar" (DSDS), z udziałem 10 finalistów bieżącej serii. Na zakończenie sezonu narciarskiego fani i urlopowicze mogą znowu liczyć na wyjątkowy koncert z udziałem zagranicznych gwiazd, który rozgrzeje publiczność i roztopi śnieg na Idalp.
Doskonały nastrój na stokach i poza nimi oraz wyborne smaki w dolinie to doskonałe połączenie, które zadowoli nawet najbardziej wymagających. Już jesienią Ischgl zostało uznane przez przewodnik kulinarny „A la Carte" za kulinarną mekkę Alp, a to w związku z tym, że dwóch kucharzy z Ischgl: Martin Sieberer (Paznauner Stube – hotel Trofana Royal) i Benjamin Parth (Stüva – hotel YSCLA) awansowało do kategorii 5-gwiazdkowej. Gault Millau, najbardziej wpływowy w Austrii przewodnik po restauracjach, również nie szczędził pochwał. W wydaniu na rok 2015 przyznał Ischgl w sumie dziewięć czapek kucharskich, którymi odznaczył cztery lokale.
Wszystkim z Was, którzy cierpią na brak czasu, ale chcieliby „posmakować" tej niepowtarzalnej oferty, podpowiadamy, że w kwietniu możecie skorzystać z atrakcyjnych ofert krótkich urlopów. Na przykład: 2 noclegi z niepełnym wyżywieniem i skipassem na 2 dni można zarezerwować już od 214 euro za osobę w pokoju 2-osobowym. Na sensacyjne ceny pakietów mogą liczyć także urlopowicze, którzy zdecydują się na cały tydzień wiosennych atrakcji w Ischgl.

{gallery}20140{/gallery}

Wydarzenia wiosny
05.04.2015 Top of the Mountain Easter Concert z udziałem Jana Delaya
09 – 11.04.2015 World Rookie Finals – Snowboard Slopestyle
11. 04.2015 DSDS – pierwszy program na żywo
12 – 13.04.2015 Puchar Świata Kucharzy
15 – 16.04.2015 7. Narciarskie MŚ Gastronomów
18.04.2015 Silvretta Trophy
24 – 25.04.2015 5. Ischgl Heroes Challenge
26.04.2015 Międzynarodowe Wiosenne Święto Śniegu w Samnaun / Alp Trida
02.05.2015 Finałowy koncert Top of the Mountain
Więcej na: http://www.austria.info/pl./

Please provide full Credentials Infomation