updated 11:03 AM CEST, Apr 20, 2019
A+ A A-

Tragiczny koniec sąsiedzkiej kłótni

  • Napisane przez Komenda Stołeczna Policji
  • Dział: Akcje policji
Tragiczny koniec sąsiedzkiej kłótni fot. Komenda Stołeczna Policji

Podejrzewany o zabójstwo wpadł w ręce funkcjonariuszy policji z Targówka niedługo po zdarzeniu. Jan K. został zatrzymany w mieszkaniu, które zajmował.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynikało, że w trakcie awantury sąsiedzkiej, Jan K. przyniósł z mieszkania nóż kuchenny, po czym zadał cios nożem w brzuch sąsiada. W wyniku zadanego uderzenia, mężczyzna zmarł. W prokuraturze 56-latek usłyszał zarzut zabójstwa. Sąd, na wniosek prokuratora, zastosował wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy.

Wszystko wydarzyło się na Targówku. W nocy Jan K. wspólnie ze swoim kompanem spożywali alkohol i głośno się zachowywali. Na takie zachowanie zareagował jeden z sąsiadów. Pomiędzy nim a Janem K. doszło burzliwej kłótni. Jan K. szybko poszedł do domu. Po chwili wrócił z nożem kuchennym i zadał cios w brzuch 33-latkowi. W skutek odniesionych obrażeń, mężczyzna zmarł.

Policjanci z Targówka chwilę po zdarzeniu zatrzymali Jana K. w mieszkaniu, które zajmował. Funkcjonariusze przedostali się do mieszkania przez okno. 56-latek trafił do policyjnego aresztu. Policjanci ustalili, że Jan K. już wcześniej był karany za rozboje oraz zabójstwo. W prokuraturze Jan K. usłyszał zarzut zabójstwa. Sąd, na wniosek prokuratora, zastosował wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy. Za zabójstwo grozi kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności.

Please provide full Credentials Infomation

easter eggs 2145667 960 720

Drodzy Czytelnicy!

Niech Zmartwychwstanie Pańskie, które niesie odrodzenie duchowe, napełni wszystkich spokojem i wiarą, da siłę w pokonywaniu trudności i pozwoli z ufnością patrzeć w przyszłość. Aby Wielkanoc była spokojnym czasem, spędzonym w radosnej atmosferze z najbliższymi.

 

Redakcja Kurier365.pl