updated 11:03 AM CEST, Apr 20, 2019
A+ A A-

Trzymał narkotyki warte milion

Wyróżniony Trzymał narkotyki warte milion KPW

Zabezpieczone ponad 5 kilogramów kokainy i heroiny oraz zatrzymany mężczyzna, któremu przedstawiono zarzuty posiadania znacznej ilości środków odurzających, to efekt pracy policjantów z bielańskiego wydziału kryminalnego.

Czarnorynkowa wartość zabezpieczonych narkotyków to ponad 1 milion złotych. Sąd zdecydował o zastosowaniu wobec 34–letniego Bogdana O. tymczasowego aresztu.

Realizacja, do której doszło na ulicy Piaskowej, swój początek miała kilka tygodni temu. Wówczas policjanci z wydziału kryminalnego uzyskali informację o osobach wprowadzających do obiegu fałszywe banknoty. Około 15:00, w wyniku przeprowadzonej zasadzki, przy ulicy Conrada funkcjonariusze zatrzymali kobietę, która podejrzewana była o rozprowadzanie fałszywych środków płatniczych o nominale 200 złotych. Jeszcze tego samego dnia kryminalni pojechali do miejsca zamieszkania kobiety. Przy drzwiach lokalu zastali mężczyznę, który właśnie wychodził z mieszkania. W walizce, którą 34-latek posiadał przy sobie, policjanci ujawnili 13 paczek różnej wielkości, z różnego rodzaju środkami odurzającymi. Po zważeniu i zbadaniu zwartości okazało się, że Bogdan O. miał przy sobie prawie 5 kilogramów kokainy, prawie pół kilograma heroiny oraz ponad 40 gramów amfetaminy. Oprócz tego mężczyzna miał przy sobie dokumenty wystawione na inną osobę. Mężczyzna trafił do policyjnej celi. Prokurator przedstawił Bogdanowi O. zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających. Czarnorynkowa wartość zabezpieczonych narkotyków wynosi ponad 1 000 000 złotych. Sąd zadecydował o tymczasowym aresztowaniu 34-latka na okres trzech miesięcy.

{jumi [*9]}

Please provide full Credentials Infomation

easter eggs 2145667 960 720

Drodzy Czytelnicy!

Niech Zmartwychwstanie Pańskie, które niesie odrodzenie duchowe, napełni wszystkich spokojem i wiarą, da siłę w pokonywaniu trudności i pozwoli z ufnością patrzeć w przyszłość. Aby Wielkanoc była spokojnym czasem, spędzonym w radosnej atmosferze z najbliższymi.

 

Redakcja Kurier365.pl