updated 8:31 PM CEST, May 22, 2019
A+ A A-

Sprzątaczka złodziejka

Sprzątaczka złodziejka KSP

Grodziscy kryminalni zatrzymali w Podkowie Leśnej 50-letnią kobietę. Dorota Z. kradła biżuterię z domu, w którym sprzątała.

Policjanci odzyskali dwa złote pierścionki i zegarek. Podczas przeszukania wpadł także konkubent kobiety z narkotykami. 50-latka usłyszała 2 zarzuty kradzieży. Prokurator zastosował wobec niej policyjny dozór.

Grodziscy kryminalni, pełniący służbę na terenie Podkowy Leśnej dostali informację o podejrzeniu kradzieży w jednym z domów. Właścicielka posesji zgłosiła, że po wizycie pani sprzątającej jej mieszkanie, brakuje biżuterii i zegarka. Policjanci natychmiast rozpoczęli poszukiwania podejrzewanej kobiety w okolicy. Jeszcze na tej samej ulicy funkcjonariusze zauważyli idącą kobietę, której rysopis odpowiadał ustalonemu z właścicielką domu. Kobieta została zatrzymana i poproszona o wydanie skradzionych rzeczy.

50-latka przekazała policjantom 2 złote pierścionki i przyznała się do ich kradzieży z domu, w którym przed chwilą sprzątała. Funkcjonariusze podejrzewali, że to nie jedyne skradzione przez nią przedmioty. Podczas dalszej rozmowy ustalili adres, pod którym miały znajdować się inne rzeczy z tego samego domu. Podczas przeszukania domu w Pruszkowie policjanci znaleźli poszukiwany zegarek. Kobieta przyznała się też, że biżuterię, którą ukradła podczas poprzedniego sprzątania już sprzedała. Ponadto w mieszkaniu była też torebka z marihuaną. Funkcjonariusze szybko ustalili, że prawie 5 gramów narkotyków należy do konkubenta kobiety. Dorota Z. i Dariusz C. zostali zatrzymani.

Mężczyzna usłyszał zarzut posiadania środków odurzających. 50-latek przyznał się do winy i dobrowolnie poddał karze. Kobieta usłyszała 2 zarzuty kradzieży. Prokurator przychylił się do policyjnego wniosku i zdecydował o zastosowaniu wobec niej dozoru Policji. Policjanci sprawdzają jeszcze, czy Dorota Z. nie ma na swoim koncie innych kradzieży.

{jumi [*9]}

Please provide full Credentials Infomation